VALİ DR. OZAN BALCI’NIN YENİ YIL MESAJI

Değerli Tokatlı Hemşehrilerim, Hep

Değerli Tokatlı Hemşehrilerim,

Hep birlikte yeni bir yıla daha girmenin mutluluğu içerisindeyiz. Üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni bir yıl, yeni başlangıçları ve umutları beraberinde getirmektedir.

Ne mutlu bizlere ki milletçe birlik ve beraberlik içerisinde; birbirine kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak yeni bir yıla giriyoruz.

Ekonomik, sosyal ve kültürel kalkınmanın bütün imkanlarına sahip ülkemizin ve ilimizin önüne yeni ufuklar açmak, gelişimine ivme kazandırmak en büyük hedefimizdir.

Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, bizler her derecedeki kamu görevlileri, 2019 yılında vatandaşlarımıza daha çok sosyal ve ekonomik imkan sunabilmenin azim ve kararlılığı ile 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşma gayreti ve çabası içerisinde olacağız.

Memleketimize, milletimize, insanımıza, Tokatlı vatandaşlarımızın ruhlarına ve yüreklerine dokunacak; tarım, sanayi, eğitim, kültür, turizm, sanat, altyapı, üstyapı, kısacası hayata ve yaşama ilişkin insanımıza değer üretecek, onların hayatını ve yaşamını kolaylaştıracak projelerle dezavantajlı gruplarımıza, çocuklarımıza, gençlerimize, öğrencilerimize, çiftçilerimize, şehit yakınlarımıza, gazilerimize, öksüzlerimize, yetimlerimize, engellilerimize kısacası dertlerini dert edindiğimiz tüm Tokatlı hemşehrilerimize yönelik yürüttüğümüz çalışmalarımıza, yeni yılda da aynı heyecanla devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık ve Tokatlı hemşehrilerimiz için sağlık, huzur, başarı ve mutluluk getirmesini diler, selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.