VALİ BALCI HUZUR EVİNDE İFTAR AÇTI

Tokat Valisi Dr. Ozan

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı  Tokat Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bağlı İl Müdürlüğü bünyesindeki Huzur Evini ziyaret ederek, Huzur  Evinde konaklayan insanlarla İftar yaptı.

Vali Balcı Huzurevi Müdürlüğünün yemekhanesinde düzenlenen iftar yemeği öncesi yaşlılarla bir araya gelerek, hal hatır soran Vali Dr. Ozan BALCI ve İl Müdürü Mahmut ÖZDEMİR, huzurevi sakinlerinin isteklerini dinledi.

Huzurevi sakinleriyle iftar sofrasını paylaşmaktan son derece mutlu olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan BALCI, kendilerine sağlıklı ve sıhhatli uzun ömür dileklerinde bulundu.

Düzenlenen iftar yemeğine katılmalarından dolayı tüm protokol üyelerine teşekkür eden huzurevi sakinleri, iftar yemeğinde bir arada olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Vali Dr. Ozan BALCI, iftar yemeği sonrası huzurevi sakinlerine çeşitli hediyeler takdim etti.

Yemeğe Vali Dr. Ozan BALCI ve Tokat Aile  Çalışma ve Sosyal Hizmetler  İl Müdürü Mahmut ÖZDEMİR,   Belediye Başkanı Eyüp EROĞLU, Cumhuriyet Başsavcısı Aydın TURHAN, İl Emniyet Müdürü Göksel TOPALOĞLU, İl Jandarma Komutanı Hidayet ARIKAN ve huzurevi sakinleri katıldı.

Vali Ozan Balcı İftar yemeğinden sonra bir süre Huzur Evi sakinleri ile sohbet yaptı onların gönülleri aldıktan sonra Huzur evinden ayrıldı.