UCUZA DEV İNDİRİM BAŞLADI TOKAT’A UĞRADI

Kia otomobil üreticisinin indirimlerle

Kia otomobil üreticisinin indirimlerle dolu kampanyası devam ediyor! Picanto ve Stonic modelleri, Fiat Egea Sedan’a göre daha uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu indirimlerle birlikte Kia, otomobil piyasasında adından sıkça söz ettiriyor.

Kia’nın Picanto ve Stonic modelleri, Fiat Egea Sedan’a kıyasla daha uygun fiyatlarla sunuluyor. Bu durum, otomobil piyasasında rekabeti artırırken, tüketicilere avantajlı seçenekler sunuyor. Kia’nın indirim furyası devam ediyor! Mayıs ayı güncel fiyat listesine göre, Stonic ve Picanto modelleri Fiat Egea Sedan’a göre daha cazip fiyatlarla sunuluyor. Bu fiyat avantajıyla Kia, otomobil pazarında güçlü bir konumda bulunuyor. Kia otomobil üreticisi, Türkiye’deki birçok vatandaşın ilgisini uygun fiyatlı modelleri ile çekebiliyor. Bu noktada Kia otomotiv firmasının en uygun araba modeli, Picanto olarak ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra Kia’nın en uygun SUV modeli, Stonic olarak gündeme geliyor. Ayrıca Picanto ve Stonic SUV otomobil modeli, bazı Fiat Egea Sedan versiyonlarından bile ucuz. Öte yandan Kia otomotiv firmasının en çok indirim bulunan otomobil modeli, EV6 olarak ön plana çıkıyor. Zira EV6 elektrikli otomobil modelinde 250.000 TL indirim mevcut.

250.000 TL İNDİRİM YAPTI

Kia otomotiv firmasının mayıs ayı güncel fiyat listesi kontrol edildiğinde, 2023 model yılı EV6 elektrikli otomobil modelinin tüm versiyonlarında 250.000 TL indirim olduğu görüldü. Ayrıca tüm versiyonlarda indirim olması, Kia olmaz dedirtti bile dedirtebiliyor. 2024 model yılı Stonic 1.4L 100 PS Otomatik SUV araç kampanyalı olarak 1.114.000 TL’den satışa çıkartıldı. Bunun yanı sıra 2024 model yılı 1.0L 67 PS AMT versiyon Picanto araba kampanyalı olarak 850.000 TL’den satışa çıkartıldı. Öte yandan 2024 model yılı Fiat Egea Sedan Easy donanım 1.6 M.Jet 130 HP DCT versiyon kampanyalı olarak 1.305.900 TL. Bu noktada Fiat Egea Sedan modelinden bile ucuz olarak ön plana çıkan Stonic ve Picanto modeli, Türkiye’deki otomobil pazarında birçok vatandaşın dikkatini çekebiliyor.