TÜM TEŞKİLATLARIMIZ İLE SAHADAYIZ

MHP Tokat İl Başkanı

MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek tüm parti teşkilatları ile sahada olduklarını vurgulayarak 2023 seçimlerine hazır olduklarını belirtti.
MHP Kızılcaham Kampında MHP İl Başkanları ile bir araya gelen Tokat MHP İl Başkanı Mustafa İpek, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin önderliğinde 2023 seçimlerine hazır olduklarını, tüm parti teşkilatları ile sahada olduklarını belirterek “2023 seçimlerine çok güçlü hazırlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

GÜNLÜK BİR İL BAŞKAN YARDIMCIMIZ PARTİ BİNAMIZDADIR
Başkan İpek ” Teşkilatlarımızla saha çalışmalarımıza hız verdik ve tarih kokan Tokat için çalışmalarımız devam ediyor. Tokat teşkilatı olarak da 2023’e çok güçlü şekilde hazırlanıyoruz. Milletimizin her bir ferdinin derdini dinlemek ve çözüm üretme gayreti içinde olmak görevimiz. Gönüllere dokunmaya devam ediyoruz. Tokat’ın her ilçesinde her gönüle dokunacağız. MHP, Türk siyasetinin önemli ve vazgeçilmez bir değeridir. Sahada olmaya, mücadele etmeye devam edeceğiz. Biz MHP olarak sahaya çıktığımız zaman insanlar bizlere her dertlerini ve isteklerini söylüyor. Bizlerde bunları değerlendirerek daha güçlü bir siyaset üretiyoruz. Bizler de her hafta partimizde yaptığımız toplantılarda ülke ve Tokat gündemini değerlendiriyoruz. Bunun sonucunda sahaya hazır bir şekilde çıkıyoruz. İnsanlar bizlere Türkiye gündemi ve Tokat gündemi ile ilgili istedikleri soruları sorabiliyor. Gerekli notlar alınıyor ve partimizde değerlendiriliyor. Günlük bir başkan yardımcımız parti binamızdadır. ” diyerek düşüncelerini dile getirdi.