TOKKON DA AHMET YILMAZ DÖNEMİ

       

             Tokat Konfederasyonu (TOKKON) 2. Olağan genel kurulu üyelerin katılımıyla yapıldı. Tek listenin olduğu genel kurulda Ahmet Yılmaz ve ekibi göreve seçildi.

             Tokat Konfederasyonu (TOKKON) 2. Olağan genel kurulunu 30 Aralık 2018 Pazar günü Bahçelievler’de bulunan Necip Fazıl Kültür merkezinde iş, sanat, siyasetçi ve kongre delege  üyelerinin katılımı ile yapıldı. Genel kurul toplantısı Kur’an-ı Kerim Tilaveti okunmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla devam etti. Divan kurulunda Ömer Geçit, Av. Ali Çizik, Murat Turan, Yılmaz Yıldırım, Ekrem Sevinç, Murat Gözütok ve Şafak Gümen görev yaptılar.  TOKKON genel sekreteri Ali Erdoğan Tokat Konfederasyonu faaliyet raporunu okudu.

            Genel kurulda aday olan ve listesi olan var mı diye sorulduktan sonra Ahmet Yılmaz listesini divan kuruluna sundu. Başka liste çıkmayan genel kurulda, Ahmet Yılmaz ve ekibi göreve seçildi…!

             Bizlerde Yeşil Niksar ve Yörenin Sesi Canik Gazetesi olarak TOKKON Başkanlığına seçilen Ahmet Yılmaz ve ekibine başarılar dileriz.