TOKAT’TA TOKİ’DEN ALAMAYANLAR ZİRAAT BANKASI’NDAN ALACAK

Ziraat Bankası Mart ayına ilişkin satılık gayrimenkuller, konut, arsa ve işyeri ilanlarını yayımladı. Mülkiyeti Ziraat Bankası’na geçen taşınmazlar için satışlar başladı…

Ziraat Bankası Mart ayına

TOKİ’den alamayan üzülmesin! Ziraat Bankası 68.750 TL peşinat 9.825 lira taksitle 3+1 daire satıyor -Konut fiyatlarında yaşanan yükseliş ev sahibi olmayı imkansız hale getirirken devreye TOKİ girmişti. 2022 yılında TOKİ 100 bin sosyal konut projesi ile dar gelirli kişilere ev sahibi olma imkanı sunarken satışa sunulan konutlar için 5 milyon kişi başvuru yaparak rekor kırmıştı. 2023 senesinde yapılan kura çekilişleri ile ev sahibi olanlar belirlenirken TOKİ trenini kaçıran kişiler için devreye Ziraat Bankası girdi.

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için yeni ilanlarını yayımlarken ucuz ev sahibi olmak isteyen kişilere yılın fırsatı sunuldu. Mülkiyeti Ziraat Bankası’na geçen yüzlerce taşınmaz için satışlar başlarken nakit birikimi olmayan kişilere ise Ziraat Bankıası konut kredisi paketi desteği ile 120 ay vadeli olarak konut satın alma imkanı tanındı. İşte konut ilanları ve alım fırsatı…

ZİRAAT BANKASI SATILIK KONUT İLANLARI! BANKADAN SATILIK GAYRİMENKULLER ARAYANLAR DİKKAT…

Bankadan ev satın almak isteyen kişilere yönelik olarak Ziraat Bankası yeni ilanlarını yayımlarken bunlardan biri de Mardin Kızıltepe’de yer alan 3+1 daire için ilanlandı. Yayımlanan ilanda 139 m2 büyüklüğe sahip olan 3+1 dairenin satış fiyatı 318.750 TL olarak açıklandı.

Daireyi satın almak isteyen kişiler ister nakit para ile ödeme yapabileceği gibi isteyen kişiler ise konut kredisi çekerekte ödeme yapabilecekler. Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için 120 ay vadeli konut kredisi çekme imkanı sunuyor.