TOKAT’TA TEK TIKLA 30 BİN TL HESABINIZDA

Ünlü banka kampanyayı duyurdu. 4 gün içinde başvuran faizsiz 30 bin TL’yi alacak

Ünlü banka kampanyayı duyurdu.

Bankalar müşteri çekmek için kampanya düzenlemeye devam ediyor. Merkez Bankası’nın politika faizinin yükseltmesinin ardından bankalarda faiz oranları uçuşa geçti.

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bankaların yüksek faiz uygulaması nedeniyle kredilerden uzaklaşmaya başladı. En düşük faiz veren bankaları araştıran vatandaşları yüzünü güldürecek kampanya haberi o bankadan geldi.

YÜZDE 0 FAİZLİ KREDİ

Garanti bankası ilk kez müşteri olacaklara toplamda 30 bin TL faizsiz kredi veriyor. Garanti BBVA Mobil’den müşteri olanlar 10 bin TL’ye varan faizsiz kredi ve 20 bin TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanabilecek.

Faizsiz kredi kampanyasına katılan müşteriler Mobil’den Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve yüzde 0 faizli krediye başvuru yapıp bu kampanyadan faydalanabilecekler.

Faizsiz kredi kampanyasında yararlanmak için müşteriler 15 Şubat’a kadar başvuru yapmaları gerekiyor.

BUNU YAPANLAR YARARLANMAYACAK

Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşteriler belirtilen kampanyaya dahil olabilir.

Bankanın resmi internet sitesinde yer alan duyuruda herhangi bir sebeple müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamayacağı aktarıldı.