TOKAT’TA DRONE DUYGULANDIRDI

Tokat Erbaa’da Çeşmeli Köyü’nün görüntülerini çekmek için havalanan drone, kontrolden çıkarak yaşlı bir çiftin bahçesine düştü. Kayıdı açık kalan drone ile karşılaşan çiftin şaşkınlıkları ve diyaloğu ise yürekleri burktu.

Tokat Erbaa'da Çeşmeli Köyü'nün

Umut İzgi isimli drone sahibi, Çeşmeli Köyü’nün güzel manzaralarını kaydetmek için havadan çekim yapıyordu. Ancak bir anda kontrolden çıkan drone, yaşlı bir çiftin bahçesine düştü. O anları kaydeden drone kamerası, çiftin şaşkınlık ve merak dolu diyaloglarını da kaydetti.

“Uçan Bir Şey Düştü”

Bahçede oturan yaşlı çift, gökyüzünden düşen cismi fark edince şaşkına döndü. Eşine “Uçan bir şey düştü” diyen kadın, merakla cismin ne olduğunu incelemeye başladı. Drone’u gören adam ise “Bu nedir ya?” diye sordu.

Kayıt Acı Gerçeği Ortaya Çıkardı

Yaşlı çiftin drone ile yaşadığı şaşkınlık ve merak dolu anlar, izleyenleri tebessüm ettirdi. Ancak videonun sahibinin açıklamasına göre, yaşlı çift vefat etti. Geriye ise bu masum ve içimizi ısıtan video kaldı.

Video, sosyal medyada kısa sürede viral hale geldi. Birçok kullanıcı, yaşlı çiftin diyaloğuna ve masumiyetine duygulandı.