TOKAT’TA 8 MART İÇİN PIRLANTA-TEKTAŞ YOĞUNLUĞU

Niksar’da bulunan kuyumcularda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü yoğunluğu yaşanıyor. Sevdiklerine hediye almak isteyen vatandaşlar kuyumcularda tektaş yüzük, kolye ve bileklik tercih ediyor.

Niksar’da bulunan kuyumcularda 8

Kadınlar Günü dolayısıyla sevdiklerine hediye almak isteyen vatandaşlar, alışveriş merkezlerinde ve kuyumcularda yoğunluk oluşturuyor. Hediye arayışına girenlerin ilk tercihi ise altından yana oluyor. Sevdiklerine hediye almak isteyen vatandaşlar kuyumcularda tektaş yüzük, küpe, kolye ve bileklik bakıyor.

Niksar’da Çamiçi Kuyumculuk Firması sahibi Bahadır Öztürk altın ve pırlantanın değerini ve özelliğini kaybetmeyen kıymetli hediyeler olduğuna dikkati çekerek, hediyelerin kalıcılığıyla gelecek nesillere bile hediye edilebildiğini söyledi. Bahadır Öztürk “8 Mart Dünya Kadınlar günü yaklaşınca yoğunluğumuz başladı. İş yerimize gelen müşterilerimiz tektaş yüzük, bileklik, küpe ve kolyeye özellikle ilgi gösteriyor. Bunun dışında çeşitli pırlantalara da ilgi gösteren müşterilerimizde oluyor. Yoğunluk nedeniyle memnunuz’ ’açıklamasında bulundu.
[ÖZEL HABER]