TOKAT,KIRIKKALE,ÇANAKKALE,ADIYAMAN,ISPARTA BAĞLANTISI ÇÖKTÜ

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Kara yollarının yapım, bakım

14.03.2024

1             Kırklareli-Çerkezköy yolunun 27-29.km.leri arasında Halkalı-Kapıkule Demiryolu çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

2             Çanakkale-Çan yolunun 27-28.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

3             Mudurnu-Bolu yolunun 46-48.km.leri arasında köprü yapım çalışmaları nedeniyle her iki yönde yol trafiğe kapatılarak ulaşım servis yolundan iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

4             İzmir-Torbalı-Belevi yolunun 11-14.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

5             Anamur-Aydıncık yolunun 44-45.km.leri arasında heyelan önleme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

6             Zonguldak-Bartın İl Sınırı-Bartın-Kurucaşile yolunun 29-35.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

7             Isparta-Antalya yolunun 32.km.sinde sanat yapıları çalışmaları nedeniyle Antalya-Isparta geliş istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım bölünmüş yolun Antalya gidiş istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

8             Selçuk-Ortaklar-Aydın yolunun 18-22.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

9             Adıyaman-Kahta yolunun 11-14.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

10           Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 28.km.sinde bulunan Şehit Asım Kıran Tünelinde elektrik-elektronik sistemleri bakım onarım çalışması nedeniyle 14.03.2024-15.03.2024 tarihlerinde 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.