TOKAT’A 5 YILDA 400 MİLYON TL’LİK AİLE VE SOSYAL HİZMETLER YATIRIMI

AK Parti Tokat Milletvekili

AK Parti Tokat Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyon Üyesi Mustafa Arslan 2018 yılından itibaren Tokat’a yapılan Aile ve Sosyal Hizmetler yatırımını paylaştı. Mustafa Arslan bu yatırımların toplam maliyetinin 400 milyon tl olduğunu belirtti.
AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan 2018 yılından itibaren 5 yıl içerisinde Tokat’a Aile ve Sosyal Hizmetler alanında Türkiye’de bir ilk olan Sosyal Hizmetler Kampüsüde dahil olmak üzere toplam 400 milyon tl lik yatırım yapıldığını Mustafa Arslan “Tokat’ımızda Aile ve Sosyal Hizmetler alanında Türkiye’de ilk ve tek olan Engellilerimiz ve Ailelerimiz için Sosyal Hizmetler Kampüsü’de dahil olmak üzere yaklaşık 400 Milyon TL’lik yatırım İlimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.Cumhuriyet tarihinin en uzun soluklu iktidarı olan AK Parti, 21 yılda imza attığı büyük projelerle Türkiye’nin çehresini değişirdi. AK Parti teşkilatları olarak 21 yıldır milletimize hizmet etmenin haklı gururunu ve sevincini yaşıyoruz”dedi.
BAŞARI DOLU 21 YILI GERİDE BIRAKTIK”
Mustafa Arslan “AK Parti, reformlar ve seçim başarılarıyla dolu 21 yılı geride bıraktı. Girdiği ilk genel seçimlerde iktidara gelen AK Parti “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” sloganıyla çıktığı siyaset yolunda Türkiye’de siyasi bir devrim gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde girdiğimiz bu yolda ülkemiz için bıkmadan usanmadan çalışmaya devam ettik. Ülkemize yollar, şehir hastaneleri, modern havaalanları inşa ettik. Yerli otomobil için düğmeye bastık. Tüm engelleme girişimlerine rağmen Mavi Vatan’da haklar sonuna kadar savunuldu. ‘Dünya 5’ten büyüktür’ diyerek mazlumların ve mağdurların umudu olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde girdiği tüm seçimleri kazanan AK Partimiz, katıldığı seçimlerden de tek başına iktidar olarak çıkmayı başarmıştır. Bu sonuçla aziz milletimiz ülkemizdeki kötü gidişe dur demiş, aydınlık geleceklere yeni bir sayfa açmıştır. Milletimizin desteği ile 2023 seçimlerini zaferle taçlandıracağımıza olan inancımız tam” dedi.

HABER: GÜLHAN ORAKÇI