TOKAT, YOZGAT, KIRIKKALE, ANKARA BAĞLANTISI KOPTU

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Kara yollarının yapım, bakım

12.03.2024

1             TEM Otoyolunun Çatalca Kavşağı-Kınalı Kavşağı arasındaki muhtelif kesimlerde fiber optik kablo haberleşme altyapısı tesis çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

2             Ankara-Kırıkkale yolunun 25-27.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle her iki istikamette şerit daraltması ve şerit aktarması yapılarak ulaşım 2’şer şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

3             Çanakkale-İzmir yolunun 47-49.km.leri arasında Menemen Belediye Başkanlığı tarafından farklı seviyeli kavşak yapım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

4             Mersin- Adana yolunun 0-1.km.leri arasında Liman-Hal Köprüsü Farklı Seviyeli Kavşak Çalışmaları kapsamında köprü genleşme derzleri onarımı nedeniyle, trafik Liman D Kapısı Ayrım kolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.

5             Tosya-Osmancık yolunun 41-46.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

6             Isparta – Antalya yolunun 32. k.m.sinde hidrolik sanat yapısı çalışmaları nedeniyle Antalya – Isparta geliş istikametindeki yönü trafiğe kapatılacak olup, ulaşım bölünmüş yolun Antalya gidiş istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır

7             Zonguldak-Devrek yolunun 4-5.km.leri arasında şev temizliği ve çelik ağ uygulama çalışmaları nedeniyle Zonguldak istikameti kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılmaktadır.

8             Bingöl-Karlıova yolunun 25-28.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

9             Alaca-Zile yolunun 5-12.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

10           Hopa-Borçka-Artvin yolunun 1-16.km.leri arasında muhtelif kesimlerde yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.