TOKAT TİCARET VE SANAYİ ODALARINDAN HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET

Tokat İl İlçe Oda/

Tokat İl İlçe Oda/ Borsaları olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu makamında ziyaret edildi. Ziyarete Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çelik, Tokat Ticaret Bosası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bora, Erbaa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Coşkun, Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bülent Aybak ve Turhal Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çenesiz, beraberlerindeki heyet katıldılar.

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Ali Çelik ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Sayın Başkanımızla tanışmak ve ona destek olmak için geldik. Kendisinin ülkemize ve TOBB’a kattıklarını her zaman takdirle izliyoruz, takdir ediyoruz. Biz her zaman onun arkasındayız. Sımsıkı kenetleneceğiz. Birlikte ülkeye taş koymaya çalışıp, bir şeyler yapmaya çalışacağız. Biz Tokat olarak Başkanımızla her zaman beraberiz ve arkasındayız” dedi.

             Mahmut Bülent Aybak ise “Odaların borsaların bulundukları yerlerde kanaat önderi olmasını sağlayan Başkanımızdır. Başkanımıza da desteğimiz tamdır. Bunu göstermek için  Tokat olarak bugün buradayız. Kendisine teşekkür ediyoruz. Desteklerimiz tamdır” ifadelerini kullandı.

Gökalp Coşkun da “Hizmet ettiğimiz 5 yıl süresince iş dünyasının Rifat Ağabeyinin birçok desteğini gördük. İlçe ekonomisi ile ilgili birçok konuda kendisinden yardımlar gördük. Bizde bugün Tokat’tan 5 oda borsa başkanı ile beraber Rifat Başkanımıza olan desteğimizi beyan ve deklare etmek için geldik. Önümüzdeki birlik seçimleri sürecinde Rifat Bey’in çok büyük hizmetlerinin olacağını düşünüyoruz. Şimdiden kendisine çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Ömer Çenesiz ise “Bu dönem bazı şeyler yapmak hevesindeyiz. Sayın Başkanımızın bize desteği malum. Bunun devam edeceğine de eminiz. Sayın Başkanın daha ileriki dönemlerde daha iyi şeyler yapacağına eminiz. Bu iyi moralle iyi şeylerin ortaya çıkacağına hevesliyiz” şeklinde konuştu.

Lütfi Bora da “Hemen hemen odalarımızın seçimleri bitti. Kısmetse TOBB’un genel seçimi olacak. Biz buraya, benim en azından 1 dönemdir beraber yaptığımız ki her türlü faydasını gördüğümüz Rifat Beye desteğimizi belirtmeye geldik. Geçen sene olan Türkiye’de ki teşviklerin KGF olsun, KOSGEB olsun, iş başvuru seferliği olsun. Bunlar hep Rifat Beyin öncülüğünde oldu. Fikir babası TOBB’dan çıkmıştır. TOBB Türk iş hayatının vazgeçilmez en yaygın en vazgeçilmez en büyük kuruluşudur ve sorunların çözümünde merkezidir” dedi.