Tokat Milletvekili Dt. Cüneyt Aldemir’in Bayram Mesajı

AK Parti Tokat Milletvekili

AK Parti Tokat Milletvekili Dt. Cünety Aldemir’in Ramazan Bayramı Mesajı;

Sevgili hemşehrilerim,

Muhabbetle, sevgiyle ve birlik içinde geçirdiğimiz Ramazan Ayı’nın ardından, hepimizin gönlünde bir umut, bir dua ile karşıladığımız Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kalplerimizdeki sevginin ve dayanışmanın daha da arttığı, birbirimize olan bağlığımızın pekiştiği, dostluk ve kardeşlik duygularımızın güçlendiği bir bayram geçirmenizi Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Ramazan Bayramı, bizlere merhameti, paylaşmayı, dayanışmayı ve affediciliği hatırlatan müstesna zamanlardan biridir. Bu kıymetli günler, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır.

Bu bayramda; birliğinden, beraberliğinden ve desteklerinden güç aldığımız, birlikte yürümekten, sesi ve nefesi olmaktan büyük bir onur duyduğumuz değerli hemşehrilerimizin yanında olacağız.

Nice bayramlara çocuklarımız huzur ve refah içinde erişsinler diye var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı’na dair hayallerimiz, hedeflerimiz büyük. Yürüdüğümüz bu yolda, Tokat’ımızın ve ülkemizin kalkınmasına, her alanda ilerlemesine katkı sağlamak adına var olan tüm imkanları seferber etme kararlığındayız.

Bu duygularla, aziz şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, kahraman gazilerimize afiyetler diliyorum. Bayramımızı huzur, güven ve sağlık içinde geçirmemizi sağlayan görevi başındaki güvenlik güçlerimiz ve sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere tüm hemşehrilerimin mübarek Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor; sağlık, huzur ve bereket dolu nice bayramlara birlikte ulaşmayı ümit ediyorum.

Saygılarımla.

Dt. Cüneyt ALDEMİR

Tokat Milletvekili

Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi