TOKAT AMATÖR’ÜN ŞAMPİYONU PAZARSPOR

Pazarspor, Gaziosmanpaşa Stadyumu’nda Yeşilyurtspor’u

Pazarspor, Gaziosmanpaşa Stadyumu’nda Yeşilyurtspor’u 3-0 mağlup ederek Tokat 1.Amatör Futbol Ligi şampiyonu oldu.

Gaziosmanpaşa Stadyumu’nda heyecan dolu bir finale sahne olan Tokat 1.Amatör Futbol Ligi, Pazarspor’un Yeşilyurtspor’u 3-0 mağlup etmesiyle sonuçlandı. Bu önemli maç, hem futbolseverler için hem de iki takım için unutulmaz anlara sahne oldu.

Final maçı, Tokat’ın futbol tutkunları tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi. Maçın başından sonuna kadar üstün bir performans sergileyen Pazarspor, Yeşilyurtspor karşısında aldığı bu zaferle şampiyonluğunu ilan etti. Pazarspor’un gollerini, maçın 18. dakikasında Ali Demir, 34. dakikasında Emre Can ve 76. dakikasında ise takım kaptanı Burak Yılmaz kaydetti.

Maçın ardından düzenlenen törende, Pazar Kaymakamı Ömer Niğdelioğlu, Yeşilyurt Kaymakamı Fatih Döner, Pazar Belediye Başkanı Şerafettin Pervanlar, Yeşilyurt Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz, Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eger, Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Başkanı Mustafa İpek, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Akcan ve Tokat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sezai Işkın takımlara kupa ve madalyalarını takdim ettiler.