TOGG DEV MARKA TOKAT’I UÇURMAYA GELİYOR

Artık sıfır araç hayali asgari

Artık sıfır araç hayali asgari ücretliler için de gerçek oluyor! Son dönemde artan araç fiyatları ve yüksek enflasyon nedeniyle sıfır araç sahibi olmak dar gelirli vatandaşlar için hayal haline gelmişti. Fakat TOGG’dan gelen sevindirici haber ile bu hayal gerçeğe dönüşecek.

DÜŞÜK GELİRLİLERE ÖZEL SIFIR ARAÇ SAHİBİ OLMA İMKANI

TOGG, yakın zamanda satış listesine ekleyeceği B-SUV modelinde düşük gelirlilere yönelik özel bir satış sistemi üzerinde çalışmalar yürütüyor. Bu sistemde, TOKİ evlerinde uygulanan benzer bir modele benzeyen uzun vadeli ve düşük taksitli ödeme planları sunulacak. Düşük gelirli vatandaşlar, bu sayede aylık düşük taksitlerle sıfır araç sahibi olabilecekler

TOGG’dan gelen bu sevindirici haber, asgari ücretli ve düşük gelirli vatandaşlar tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. Sistemin detayları ve hangi gelir seviyesinin bu kampanyadan yararlanabileceği ise TOGG B-SUV modelinin tanıtımında belli olacak.

OTOMOBİL PAZARINDAKİ KRİZ DÜŞÜK GELİRLİ KAMPANYASIYLA AŞILABİLİR Mİ?

Otomobil pazarında yaşanan kriz ve araç fiyatlarındaki artışlar, birçok vatandaşı sıfır araç almaktan vazgeçirmişti. TOGG’un düşük gelirlilere yönelik özel kampanyası, bu krizi aşmada ve otomobil satışlarını artırmada önemli bir rol oynayabilir.