Sporda Bir Başarıda Başçiftlik İlçesinden

Başçiftlik Şehit Murat Kılınç

Başçiftlik Şehit Murat Kılınç Lisesi öğrencileri Sivas ilinde gerçekleşen Floor Curling bölge müsabakasında, genç erkekler kategorisi müsabasına katıldı ve başarılı müsabakalar çıkarttılar.

Sivas’ta düzenlenen Floor Curling bölge müsabakasında, genç erkekler kategorisinde 48 takım arasından 2. olan Başçiftlik Şehit Murat Kılınç Lisesi öğrencileri başarılı oldu.

Gerçekleşen başarıdan dolayı AK Parti Tokat Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Başkanı Av. Yusuf Beyazıt duygularını şu şekilde açıkladı;

Beyazıt; “Tebrikler gençler…

Sivas’ta düzenlenen Floor Curling bölge müsabakasında, genç erkekler kategorisinde 48 takım arasından 2. olan Başçiftlik Şehit Murat Kılınç Lisesi öğrencilerimizi ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamlarını diliyorum” dedi.

Ayrıca Başçiftlik Kaymakamlığı başarılı müsabakadan sonra öğrenciler tebrik edildi.

Başçiftlik kaymakamlığı şu açıklamayı yaptı; “Sivas’ta düzenlenen Floor Curling bölge müsabakasında, genç erkekler kategorisinde 48 takım arasından 2. olan Başçiftlik Şehit Murat Kılınç Lisesi öğrencilerimizi ve antrenörlerimizi tebrik ediyoruz. Bursa ‘da düzenlenecek olan Türkiye şampiyonası müsabakalarında temsil edecek öğrencilerimize başarılar dileriz” diyerek öğrencileri ve teknik ekibi kutladılar.