SPORCULAR KAHVALTIDA BULUŞTU

Niksar Gençlik Hizmetleri ve

Niksar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Taekwondo Takımı sporcuları ve aileleri kahvaltıda bir araya geldi.

Niksar  Kent Park’ta yapılan kahvaltıya Ak Parti Geçmiş Dönem İlçe Başkanlarından Abdullah Yıldız, Mustafa Eraslan Niksar Belediye Spor Kulübü Başkanı Şükrü Kırış, Taekwondo Antrenörü Kurtuluş ve sporcular ile aileleri katıldı. Niksar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Taekwondo Antrenörü Yücer sporculara ve ailelerine katılımlarından dolayı teşekkür etmesinin ardından Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Niksar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Yüze yakın sporcunun katıldığı programda katkılarından dolayı Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Niksar Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğüne teşekkür etti.

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE ÜCRETSİZ TAEKWONDO EĞİTİMİ

Niksar’da geçtiğimiz aylarda hizmete giren Niksar Taekwondo Kulübünde Şehit ve Gazi ailelerine ücretsiz eğitim ve spor yapma imkanı sunuluyor.

Niksar Teakwondo kulübü antrenörleri yapmış oldukları açıklamada  Şehit ve Gazi aileleri için destek amaçlı böyle bir kampanya yapma ihtiyacı duyduk. Bizim için bu sosyal bir sorumluluk aslında genel olarak bütün esnaf arkadaşlarımız olsun, tamamının bence bu tür işler yapması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü askerlerimiz orada bizler için canını feda ediyorlar.

Taekwondo Eğitiminin yanı Sıra fitnes salonu ile de hizmet veren Niksar Taekwondo spor kulübü Kültür Mahallesi Yıldız Sitesinde hizmet vermektedir.