Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı’nın himayelerinde hayata geçirilen ve yaptığı bir birinden güzel çalışmalarla tüm Türkiye’ye örnek olan Fair Play Ödüllü SporTokat projeleri yarı yıl tatili spor etkinlikleri Tokat’ta ağır kış şartlarına rağmen tüm coşkusuyla devam etmektedir.
Ağır kış şartlarına rağmen ailelerin çocukları ile turnuvalara katılmaları SporTokat etkisi ile Spor kültürünün toplumda oluştuğunu gösteriyor.
50 sporcunun katılımıyla Tokat Çok Amaçlı Spor Salonunda düzenlenen Karete turnuvası birbirinden çekişmeli ve heyecanlı maçlara sahne oldu. Ailelerden büyük ilgi gören Yarı Yıl Tatili SporTokat Karate Turnuvasına katılım sağlayan tüm sporculara Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı tarafından KitapTokat kapsamında hediye edilen Ali Fuat Başgil’in Gençlerle Başbaşa kitabı ve dereceye giren sporculara başarı belgeleri ve madalyaları verildi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı il müdürü Melih Çağlar “turnuvamıza katılım sağlayan tüm sporcularımıza ve ailelerine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.” dedi.
+8
12