SİYASETİN KALBİ NİKSAR’DA ATTI

24 Haziran 2018 tarihinde

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri bütün hızı ile devam ediyor.

Niksar’ın Pazartesi günü Pazarın kurulması köy halkının Niksar’a gelmesi dolayısı ile MHP Milletvekili adayları Mustafa Ersagun Dalan, Serhat Bilgin ve Filiz Yılmazer sabah saatlerinde Pazartesi pazarını ziyaret ederek halktan destek istediler, sohbet yaptılar.

MHP Tokat Milletvekili adayları,  eğitimci Mustafa Ersagun Dalan, Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin ve eğitimci Filiz Yılmazer Pazar yerinde alışveriş yapan ve satış yapan herkesle tek tek tokalaştılar hal hatır sordular, Pazar yerinde alış veriş yapanlar tarafından büyük ilgi gören MHP milletvekili adayları, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür ettiler.

MHP Milletvekili adaylarına vatandaş çok sayıda dertlerini yandıkları dikkat çekti pazartesi pazarında oto park olarak yapılan alana yerleştirilen bayanlar ve erkekler, satış yapıkları alanın çok sağlıksız olduğunu ifade ederek; “size yalvarıyoruz Allah rızası için bizi bu berbat yerden kurtarın sağlığımızdan olduk, hastanelere düşüyoruz, çare bulun ne olur” diyerek dert yandılar.

MHP Tokat Milletvekilleri seçim çalışmalarına devam ederken, AK Parti Milletvekili adayı Özlem Zengin’e esnafları ziyaret ederek çalışmalar hakkında düşüncelerini ifade ettiler.

Pazartesi pazarı dolayısı ile CHP Milletvekili adayı Çağdaş Kurtgöz de seçim çalışmalarını Niksar’da sürdürdü, Kurtgöz ziyaretleri sırasında MHP Milletvekili adayları, Mustafa Ersagun Dalan, Serhat Bilgin ve Filiz Yılmazer ile karşılaştılar bir birlerine başarılar dilediler.

Seçimlerin en güzel tarafı hangi parti Milletvekili adayı olursa olsun mutlaka karşılaştıklarında, bir birlerine başarılar diliyorlar, seçimin en güzel manzarası milletvekili adaylarının aynı bölgede çalışırken karşılaşmaları oluyor.

MHP Tokat Milletvekili adayları pazartesi pazarından gördükleri aşırı ilgi sayesinde ziyaretlerinin çoğunluğunu Pazar yerinde geçirmek zorunda kaldılar.

MHP Tokat Milletvekilleri Ersagun, Bilgin ve Yılmazer daha sonra kuz santral caddesindeki esnafları ziyaret ettiler, daha sonra Arasta Çarşısında ziyaretlere devam ettiler, ziyaretleri ÇETİN Tekstil ile devam etti.

MHP Milletvekili adayları akşam İftardan sonra Mercimek Düzü köyü, Tahtalı köyü ve Eynesür köylerini ziyaret ederek halkın dertlerini dinlediler, yapılacak olan seçimlerin önemini ortaya koydular.