Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı Niksar’da MTA tarafından gerçekleştirilen sıcak su sondaj çalışmaları incelendi.

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı Niksar’da sıcak su çalışmalarını gerçekleştiren MTA yetkilileri ile çalışma yapılan sondaj alanında incelemelerde bulundu, çalışmaların kısa zamanda tamamlanacağını dile getiren yetkili; “çalışmalarımıza devam ediyoruz, bu makinalar 2200 metreye kadar iniyor, ilk bulgularda sıcak su bulduk ama yeterli görmüyoruz, biraz daha derinlere ineceğiz, buradaki çalışmaları tamamlandıktan sonra bölgede başka çalışma yapmıyoruz” dedi.

Tokat valisi Dr. Ozan Balcı; arkadaşlar teşekkür ediyoruz emeklerinize sağlık, sizlere kolay gelsin” dedi.

 

Tokat valisi Dr. Ozan Balcı yapılan çalışalar hakkında şunları dile getirdi; “Cemalettin bey verimli Toprakların daha verimli olması için, 3 ürün almak için Cenabı Allah’ın bizlere sunduğu nimetlerden en güzel bir şekilde çiftçilerin ve Niksar halkının faydalanması için çalışıyoruz, sarı yazı bölgesinde çıkan Sıcak Suya ilave olarak burada bulunacak Su ile alternatif hizmetlerin yapılmasını sağlayacağız, Niksar halkına her şeyin en güzeli layık olduğunu biliyor ve hizmetlere devam ediyoruz, hayırlı uğurlu olsun, devletimizin imkanlarını halkımıza sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Tokat valisi Dr. Ozan Balcı  çalışmaları inceledikten sonra Niksar’da kurulu olan 10 dönümlük Serayı ziyaret etmek üzere bölgeden ayrıldı.