SGK MÜDÜRÜ ZİYARET ETTİ

Niksar SGK müdürü  Hamza

Niksar SGK müdürü  Hamza Sancar Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin’i ziyaret ederek bir süre sohbet yaptılar.

Niksar SGK müdürü  Hamza Sancar Niksar’da göreve başladıktan sonra Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin ziyarette bulunmuş, kendisine başarılar dilemişti.

Niksar SGK müdürü Hamza Sancar Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin’e iadeyi ziyaret gerçekleştirdi, ziyaret dolayısı ile Bilgin; “müdürüm gazetemize hoş geldin, iş yoğunluğunuz kısmen de olsa azalmıştır, Niksar güzel bir şehir başarılar dilerim” dedi.

Niksar SGK müdürü Hamza Sancar’da; “Cemalettin abi geçen aylarda hükümetimizin çıkarttığı yeni düzenlemelerden dolayı bir hayli yoğun çalışma yaptık, arkadaşlarımız fedakarca çalıştılar çok şükür halkımızın taleplerini yerine getirdik inşallah son yapılan düzenlemeler sayesinde halkımız daha rahat nefes alma imkanı bulacaktır, Hükümetimiz halkımıza gerekli kolaylıkları sağlıyor bizlerde elimizden geldiğince halkımıza destek veriyoruz, bizlerin çalışmalarını genel müdürlüğümüzün hizmetlerini halkımıza duyurduğunuz için  sizlere teşekkür ederiz, siz basın mensuplarının halka ulaşmamızda önemli destekleriniz oluyor, başarılar dilerim” dedi.

Hükümetin son zamanlarda esnafların, ve SGK na bağlı olan her insanın sıkıntılarını atlatması için önemli değişiklikler yapılmış, yapılan değişikliklerden halkın faydalanması için SGK çalışanları çıkan yasalardan halkın faydalanması için çalışmalarını aksatmadan yerine getirmiştir.