ŞEKERBANK’TAN NİKSAR’LI ÜRETİCİLERE FİNANSMAN DESTEĞİ…

Kuruluş amacı tarımın finansmanı

Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan ve 65 yıldır üretenin yanında yer alan Şekerbank, Niksar  Ziraat Odası ile protokol imzaladı. Banka imzalanan protokol kapsamında, bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla karşılıyor ve kredi geri ödemelerini yılda bir hasat zamanında yapmalarına imkân sağlıyor.

 Şekerbank Niksar Şubesi, Niksar Ziraat Odası ile protokol imzaladı. Bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarının karşılanmasının hedeflendiği protokol, Şekerbank Niksar Şube Müdürü Turgay DÜZGÜN ve Niksar Ziraat Odası Başkanı Faruk KORKMAZ arasında imzalandı.

06 Kasım’da imzalanan protokol ile Şekerbank, bölgedeki üreticilerin finansman ihtiyaçlarını hasat zamanı geri ödeme imkanı ve avantajlı faiz oranlarıyla karşılayacak.

Turgay DÜZGÜN : “Tarım sektörüne ve çiftçilerimize destek olmaya devam edeceğiz”

Şekerbank Niksar Şube Müdürü Turgay DÜZGÜN protokolün imza töreninde yaptığı konuşmada, Niksar’lı üreticilere banka olarak daha fazla destek olmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirerek; “Şekerbank’ın üreteni destekleme misyonu doğrultusunda imzaladığımız protokol ile Niksar’lı  üreticilerimize finansman sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana uzman kimliğimiz ile tarım sektörüne ve çiftçilerimize her zaman destek olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

 Faruk KORKMAZ: “Üretime yapılan destek ekonomiye ivme kazandıracaktır

Niksar Ziraat Odası Başkanı Faruk KORKMAZ’da üreticilerimize yapılacak her türlü desteğin, ülke ekonomisine ivme kazandıracağını, ekonominin canlanmasına ve istihdama katkı olarak geri döneceğini söyledi. Faruk KORKMAZ, “Üretim, ülkelerin refah düzeyinin artması ve kalkınmasının en büyük itici gücüdür” dedi.