ŞEKERBANK’TAN NİKSAR TİCARET VE SANAYİ ODASI ÜYELERİNE ÖZEL FİNANSMAN

Şekerbank, Niksar Ticaret ve

Şekerbank, Niksar Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı. Banka, protokol kapsamında, Niksar Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı KOBİ’lere 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vadelerle finansman sağlayacak.

 Şekerbank, Niksar Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı. Protokol, Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Emrah Özdemir ile Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Bülent Aybak arasında Şube Müdürü Özlem Metin ve Kobi Pazarlama Yönetmeni Murat Göze’nin katılımı ile imzalandı. Protokol ile Niksar Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan KOBİ’ler, 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Ayrıca ilk kez POS kullanan KOBİ’lere ise ilk 3 ay POS kira muafiyeti sağlanacak.

Emrah Özdemir: “Anadolu’daki üretenlerin yanındayız”

Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Emrah Özdemir protokol kapsamında yaptığı konuşmada; “Sorumlu bankacılık anlayışımızla 68 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki üretenlerin yanında yer alıyoruz. Türkiye’nin kalkınmasında büyük rol oynadığına inandığımız KOBİ’lerin, Şekerbank’ın desteği ile büyümesini hedefliyoruz. Bu protokol ile de Niksar Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyoruz. Müşterilerimizi destekleyerek onların yanında yer almayı sürdüreceğiz” dedi.

Mahmut Bülent Aybak: “Sağladığı destekler için Şekerbank’ı kutluyorum”

Niksar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Bülent Aybak da Şekerbank’ın üyeler için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Üretene her koşulda ihtiyacına yönelik finansal destek sağlayan Şekerbank’a yanımızda yer aldığı için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.