ŞEKERBANKTAN EMEKLİLERE 3.000 TL’YE VARAN PROMOSYON

Yeşil Niksar gazetesi ve

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin Şekerbank Müdürü Özlem Metin’i  ziyaret ederek 2022 yılı çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

Ziyarette  Banka Müdürü Özlem Metin; Şekerbank olarak  2022 yılında emekli maaşını bankadan alan müşterilerine önemli bir destek verdiğini dile getirdi. Emeklilere yönelik sektörde ilk ve tek olan uygulamalar ile birçok ayrıcalıklı hizmet sunan Şekerbank, emekli müşterilerinin maaş aralıklarına göre 3.000 TL’ye varan promosyon ödemesi sunuyor.

Maaş aralıklarına göre 2.700TL’ye varan promosyon imkanından yaralanabilen Şekerbank emekli maaş müşterileri ayrıca sektör ayrımı olmaksızın 300 TL Bonus kazanma şansı yakalıyor. Şekerbank, bireysel müşterilerine sunduğu promosyon ve avantajlara ek olarak 3 ay ertelemeli nakit desteği fırsatı da sağlıyor.

Emeklilere özel ayrıcalıklar…

Yurtiçindeki tüm banka ATM’lerinden masrafsız olarak para çekebilen ve bakiye sorgulayabilen Şekerbank emekli maaş müşterileri, tüm mevduat hesapları ile gerçekleştirecekleri tasarruflar için avantajlı faiz oranlarından yararlanabiliyor ve hesap işletim ücretinden de muaf oluyor.

Tüm işlemlerde öncelikli hizmet verilmesinin yanı sıra Şekerbank emekli maaş müşterileri, internet ve mobil şube aracılığıyla yapacakları tüm havale ve EFT işlerini de ücretsiz gerçekleştirebiliyor. Emekliler 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’na tüm bankacılık işlemleri için 7 gün 24 saat ulaşabilirken, sağlık sorunları olması durumunda ise maaşları  adrese teslim ediliyor” diyerek Şekerbank’ın müşterilerine hizmetlerini dile getirdi.