Seçimlere 5 Kala Niksar Belediyesinde Neler Oluyor?

Niksar Yerel seçimlere giderken,

Niksar Yerel seçimlere giderken, Niksar Belediyesinde ATAMALAR hız kazanmaya başlamış.

Belediye Başkanları Belediye personeli atamalarında çok net atama yapabilen, yaptığı atamalara karşısında hiçbir sorumluluğu olmayan önemli bir kurumdur.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan 31 Mart Yerel seçimlerine çeyrek kala daha önce kan kardeş, yol arkadaşı, sırlar dünyasındaki gibi hayatlarında önemli konuları paylaştığı kişiler hakkında ilginç çalışmalar yaparak seçimlere 1 ay kala personeli çeşitli yerlere sürmesi (ataması) neyin işaretidir?

Belediye Başkanı Özdilek Özcan AK PARTİ İktidarı tarafından kendisine 10 yıllık Belediye Başkanlığı Makamı vermişken, seçimlere çeyrek kala AK Parti aleyhine çalışma yaptığı iddiaları ve yapılan atamalar halkın şaşkınlık yaşamasına neden olmaktadır.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’dan yapılan dedikoduların ortadan kalkması için sağlıklı bir açıklama yapması bekleniyor.

Belediyede son günlerde yapılan personeldeki yer değişikliğinden bir örnek atama belgesi neyin karşılığıdır!.

Son ayda yaşanan süreçlerle ilgili Belediye Başkanı Özdilek Özcan’dan bir açıklama gelmez ise, seçimler bitene kadar pek çok cevaplanması gereken soruların sorulmasına devam edilecektir.

Kamu oyuna saygıyla duyurulur!.

 

 

NİKSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

DAĞITIM YERLERİNE

Belediye Başkanlığımız emrinde Etüt Proje Müdür Vekili olarak görev yapmakta olan Danişmend Hüseyin ŞAHİN’in; 27.02.2024 tarihinden itibaren yürütmekte olduğu Etüt Proje Müdür Vekilliği görevlendirilmesi sonlandırılacak olup, 27.02.2024 tarihinden itibaren Fen İşleri Müdürlüğü emrine Kalker Ocağından Sorumlu Mühendis olarak görevlendirilmiştir.

Gereğini rica ederim.

                                                                                                                                Özdilek ÖZCAN

                                                                                                                                    Belediye Başkanı

 

Dağıtım :

ETÜT PROJE MÜDÜRLÜĞÜNE

Danişmend Hüseyin ŞAHİN

Fen İşleri Müdürlüğüne

T.C.

NİKSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü