ŞAHİN ZİYARET YAPTI

Bu haberin fotoğrafı yok

Niksar eski Belediye başkanı İdris Şahin Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret etti.
Niksar eski belediye başkanı İdris Şahin gazete ziyaretinde gazete personeline kolaylıklar diledi ve gazete sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre seçim çalışmaları konusunda görüş alış verişinde bulundu.
İdris Şahin’in ziyaretinde DP Niksar ilçe başkanı Osman Acar’da gazeteyi ziyaret ettiği zamana denk gelmesi güzel bir siyasi sohbetin yapılmasını sağladı.
Bilgin; “İdris bey maşallah siyaset sahnesi ısınınca sahalarda gözüküyorsunuz, sanırım seçim çalışmalarına çok aktif çalışma yapmıyorsunuz ama sahada sıkça görülüyorsunuz” dedi.
Şahin; “Cemalettin bey teşekkür ederim, tatbikî siyasetten kopmadık, imkanlar ölçüsünde çalışmalara kendi çevremizde katılım sağlıyoruz, partilerde aktif görevimiz yok, ancak bu seçin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda yüksek oy ile sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmesini sağlamalıyız, bu çorbada bizimde tuzumuz olsun istedik, halkımızla yaptığımız sohbette halkımız bu seçimde daha kararlı hareket ederek sandıklara gidecek ciddi bir oy ile sayın Cumhurbaşkanımız seçilecektir, inancım budur, seçim çalışmalarına baktığımda Cumhur İttifakını oluşturan partilerimiz çok ciddi çalışmalar yapıyorlar, bu çalışmaların karşılığını halkımızdan mutlaka alınacağını düşünüyorum, siyasette bir gün çok önemli her gün yeni bir gelişme yaşanıyor, inşallah halk olarak Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz yeni bir dönemin başlangıcı sağlanacaktır” dedi.
Bilgin; “başkanım seçim biter yeni seçim başlar, Cumhurbaşkanlığı seçiminden sonra yerel seçimler başlayacak, demek oluyor ki sahalarda seçim havası devam edecek” dedi.
Şahin; “Cemalettin bey Cumhurbaşkanlığı seçimi hayırlısı ile tamamlansın yerel seçimi sonra konuşmak gerekir, bu şehrin hizmete ihtiyacı var, önemli olan 28 Mayıs tarihindeki Cumhurbaşkanlığı seçimdir, inşallah hayırlı olacaktır” dedi.
Şahin bir süre daha Cemalettin Bilgin ile sohbet yaptıktan sonra gazeteden ayrıldı.