SAADET PARTİSİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

Saadet Partisi Niksar İlçe

Saadet Partisi Niksar İlçe teşkilatı gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Murat Keçeci, beraberinde Saadet Partisi Niksar Belediye Başkan Adayı Mehmet Somuncu, Saadet Partisi İl Genel Meclis Üyesi Adayı Mehmet Şahin, Başçiftlik Belediye Başkan Adayı Bekir Kesici, Hatipli Belde Belediye Başkan Adayı Adem Tanrıverdi ve yönetim kurulu üyeleri ile partililer gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mehmet Deveci ile görüşerek fikir alışverişinde bulunan SP heyeti, sohbet ortamında geçen ziyarette Niksar ve ülke gündemi üzerine istişarelerde bulundular.

Yerel seçimler için çalışmalarının devam ettiğini belirten İlçe Başkanı Keçeci; 31 Mart yerel seçimlerine Saadet Partisi olarak Niksar’da da hazırlanıyoruz. Ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz, vatandaşlarımıza nasıl bir yerel yönetim kurmak istediğimizi anlatıyoruz. İlçemizdeki bölgemizdeki sorunları ve çözümlerini biliyoruz, bunun için yola çıktık. Saadet Partisi varsa çare de vardır” dedi.

Saadet Partisi Niksar Belediye Başkan Adayı Mehmet Somuncu Niksar’ın ve Niksarlının sorunlarını bildiklerini ve çözüm odaklı çalışacaklarını dile getirerek ; “Niksar’ın başlıca sorunu dışarıya göç olmasıdır bununda çaresi yatırım iş gücüdür bizler Saadet partisi olarak sorunları belirleyerek bu alanda çalışmalarımızı yoğunlaştırıyoruz Saadet partisinin geçmişten gelen bilgi birikimi bu sorunları çözmeye yeterlidir. İnşallah Parti yönetimimizdeki deneyimli arkadaşlarımız ile bu sorunları çözeceğiz  ” dedi. Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mehmet Deveci ise gerçekleşen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkan Adaylarına başarılar diledi.