REKTÖR YARDIMCISINI ZİYARET

         GOP Üniversitesi Rektör

         GOP Üniversitesi Rektör yardımcılığına atanan Prof. Dr. İsa Gökçe’yi Yeşil Niksar Gazetesi ve Yörenin Sesi Canik Gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin, Makine Yüksek Mühendisi 27. dönem MHP Tokat Milletvekili Adayı Serhat Bilgin ve gazetemiz haber editörü Alper Aslan birlikte ziyaret ettiler.

         GOP Üniversitesine Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Bünyamin Şahin göreve başlaması ile birlikte çalışma arkadaşları hizmete başladı.

         Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin, Makine Yüksek Mühendisi 27. dönem MHP Tokat Milletvekili adayı Serhat Bilgin  GOP Üniversitesi Rektör yardımcılığına atanan Genetik ve Biyomühendisliği bölümü öğretim üyesi   Prof. Dr. İsa Gökçeyi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

         Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin; “hocam yeni göreviniz hayırlı olsun başarılar dilerim, inşallah Üniversitemiz bundan sonra ileri hamleler yaparak bilimsel eğitimler yanında bölgesel kalkınmaya da katkı sağlarsınız, Allah hayırlı etsin” dedi. Rektör yardımcısı Prof. Dr. İsa Gökçe de; “Cemalettin güzel temennileriniz için teşekkür ederim, inşallah Üniversitemiz için, bölgemiz için, ülkemiz için güzel çalışmalarımıza devam ediyoruz, sizlerde biliyorsunuz ki Biyomühendisliği  olarak önemli çalışmalarımız var, değerli Rektörümüzün desteği ile projelerimizin hayata geçinde ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlayacağız, ülkemizin yurt dışına bağımlılığının azalması için destekler vereceğiz, önemli projelerimizi ilgili kuruluşlarla daha önce paylaşmış idik, çalışmaları takip edeceğiz inşallah ülkemize hizmet yapmanın onurunu yaşayacağız” dedi.

         Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin’de; “hocam hayırlı olsun ekibiniz çok güçlü ve çalışkan sizin başkanlığınızda önemli projeler olduğunu biliyoruz, özellikle yapmak istediğiniz Aşı projesinin mutlaka yetkililer tarafından desteklenip ülkemize kazandırılacağına inancım tamdır, çalışmalarınıza her zaman destek vereceğiz başarılar dilerim” dedi, Prof. Dr. İsa Gökçe’de; “Serhat kardeşim desteklerinizden dolayı teşekkür ederim, bölüm olarak hazırladığımız Aşı projesini takip ediyorsunuz, inşallah bu heyecanı birlikte yaşarız, yetkili kurullar yaptığımız projeyi destekleyeceğine olan inancım tamdır hem Üniversitemiz hem de ülkemiz kazanacaktır, bilimsel çalışmalar  ülkeye katkı sağlar ise daha anlamlı olur inşallah değerli Rektörümüz ve çalışma arkadaşlarımızla başarılı olacağız, ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.

         Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin, Makine Yüksek Mühendisi 27. dönem MHP Tokat Milletvekili adayı Serhat Bilgin  bir süre daha sohbet yaptıktan sonra Üniversiteden ayrıldılar.