Niksar’da PATİ VETERİNER Hekimliği kliniği açıldı.

Niksar’da bir ilk hayat buldu. PATİ VETERİNER Hekimliği Kliniği açılışı gerçekleşti, açılışa Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, İlçe jandarma Komutanı J. Teğmen Recep Özdal, İl Genel meclisi üyeleri Atalay Karahan, Sadullah Karataş, Tokat TSO Başkanı Dr. Ali Çelik, Niksar TSO başkanı Mahmut Aybak,  Milli Parklar İl Müdürü İhsan İkinci, Milli Eğitim Müdürü Hasan Şerifler, kurum yetkilileri, serbest Veteriner Hekimler ve vatandaşlar katıldı.

PATİ VETERİNER Hekimliği kliniği açılışında Kaymakam İlhami Doğan kısa bir konuşma yaparak; “arkadaşlar Niksar’da bir ilkin gerçekleşmesinden memnunluk duyduğumu ifade etmek isterim, bu hizmete Niksar’da ve bölgemizde ihtiyaç var idi, Veteriner Hekim Eda Mercan Şöhretoğlu kardeşimizi tebrik ediyorum, başarılar diliyorum” dedi, daha sonra hoca işyerinin hayırlara vesile olması için dua okudu ve kurdaleyi misafirler birlikte kesti.

PATİ VETERİNER Hekimliği kliniğinde verilen hizmetler. Genel Muayene; Ağız, Diş, KBB, Dermotoloji, Ortapedik Muayene, Aşı, Antiparajitler Acil Cerrahi Girişimler; Yumuşak Doku Cerrahisi, Kısırlaştırma. Labaratuvar ve Genel Görüntüleme; Tam kan analizi, Röntgen. Diğer Hizmetler; Yoğun Bakım, Traş, Mikroçip, Koruyucu Hekimlik hizmetleri verilmektedir.

PATİ VETERİNER Hekimliği kliniği GOP mahallesi Niksar Müftülüğü karşısı, Danişmend Gazi Lisesi yanı, Telefon; 0546 8176241nolu telefondan ulaşıldığında gerekli hekim hizmetliğinin verileceği ifade edilmiştir.

PATİ VETERİNER Hekimliği Kliniği sahibi Veteriner Hekim Eda Mercan Şöhretoğlu düşüncelerini şu şekilde ifade etti; “Niksar’da ve bölgemizde bir ilki gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum, çeşitli kurumlarda hizmet verdim, şehrimizde Kedi ve Köpek tedavi ve bakım hizmetlerindeki  boşluğunu görünce ve çevremden aldığım destek ile bu hizmetin Niksar’da ve bölgemizde hizmet vermesi için açmaya karar verdim, işimi severek yapıyorum bugünkü açılıştan dolayı kliniğimize gelen tüm misafirlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.