Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı Niksar Orman işletmesinde incelemelerde bulundu.

Tokat Valisi  Dr. Ozan Balcı Niksar Sarıyazı köyü, Serenli beldesinde yaptığı ziyaretlerden sonra Niksar Orman İşletmesini ziyaret ederek işletme bünyesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleme yapma imkanı buldu, Vali Balcıyı İşletme müdürü ve personeli işletme bahçesinde karşıladı, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Niksar Orman İşletme müdürlüğü, çeşitli Çam fidanı ve Orman ürünleri fidan yetiştirme çalışmalarına son yıllarda Niksar bölgesinde yoğun ilgi gören Ceviz fidanı yetiştirme çalışmaları da yaparak, bölgenin Ceviz fidanı ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli katkılar sağlıyor.

Tokat valisi Dr. Ozan Balcı yaptığı ziyarette; “Müdürü bey Orman işletmesi olarak Fidan konusunda önemli çalışmalar yapmışsınız sizleri kutlarım, biliyorsunuz bizler bölge halkının zenginleşmesi için Ceviz fidanı dikimine önem veriyoruz, bizler mazeret üreten değil, hizmet üreten arkadaşlarla çalışmayı seviyoruz, bölge insanımız üretecek bizlerde devlet olarak her desteği kendilerine sağlayacağız, yaptığınız çalışmalardan dolayı tebrik ederim” dedi, fidanlıkları gezdikten sonra yapılan sosyal tesisleri de gezdikten sonra Başçiftlik ilçesine hareket etti.