Niksar Orman İşletme Müdürlüğü Yangın Söndürme ekibinden 7 kişi Adana bölgesine giderek bölgede yaşanan felaketin durması için 1 haftalık görevlerini yaparak Niksar’a geri döndü.

Niksar orman İşletme Müdürlüğü Yangın Söndürme ekibinden 7 kişi Adana bölgesine 2 arazöz ve 7 kişilik Yangın Söndürme ekibi bölgedeki görevlerini tamamladıktan sonra geri dönüş yaptı.

Niksar Orman İşletme Müdürlüğü Yangın Söndürme ekibinden 7 kişi Adana bölgesindeki görevini tamamlamasından sonra Niksar’a döndü, görevden dönen Yangın ekibi Niksar Kaymakamı İlhami Doğan makamına davet ederek kendilerine teşekkür etti.

Niksar Orman İşletme Müdürlüğü Yangın Söndürme ekibi Niksar Orman İşletme Müdürü Erdal Düzgün, müdürü yardımcısı Yasin Acar ve Niksar Orman İşletme Şefi Gizem Kılıç ile birlikte Niksar Kaymakamı İlham Doğan’ı ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

Kaymakam İlhami doğan kabulde; “arkadaşlar çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum, Niksar ekibi olarak yanan canların yanmaması için olağan üstü gayret sarf ettiniz, böyle önemli bir çalışma grubunun Niksar’da bulunması bizleri mutlu etmiştir, çalışmaların sağlıklı olması için gayret eden başta işletme müdürü Erdal bey ve çalışma arkadaşlarını kutluyorum, yaşanan felaketlerde güçlü ekiplerin olması yaşanan felaketlerin kısa zamanda son bulmasına vesile olmaktadır, yaptığınız çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür belgesi vererek bu önemli günlerin yaşanmaması ve yaşanma ihtimali karşısında her an dikkatli olmanızı hatırlatacaktır, yaptığınız fedakar çalışmalardan dolayı tekrardan sizleri kutluyorum” dedi.

Niksar Orman İşletme Müdürlüğü Yangın Söndürme ekibinden 7 kişi Adana bölgesine yaptıkları çalışmayı kısa olarak dile getirdiler, dönüş yaptıkları zaman diliminde yoldan gelirken ayrıca Kayseri bölgesinde başlayan yangına müdahale içinde çalışma yaptıklarını 28 saat uyumadan görev yaptıklarını dile getirdiler.