NİKSAR’DAN DEPREM BÖLGESİNE YARDIMLAR DEVAM EDİYOR.

NİKSAR KAYMAKAMLIĞI BAŞKANLIĞINDA YARDIMLAR

NİKSAR KAYMAKAMLIĞI BAŞKANLIĞINDA YARDIMLAR DEVAM EDİYOR.

DEPREM BÖLGELERİNE GİTMEK ÜZERE NİKSAR KAYMAKAMLIĞI BAŞKANLIĞINDA YARDIMLAR TEK ELDEN TOPLANIP, DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE DEPREM BÖLGESİNE GÖNDERİLMEYE DEVAM EDİYOR.

YARDIMLARIN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE MAĞDUR OLAN İNSANLARIN İHTİYAÇLARININ KARŞILANMASI İÇİN YARDIMLARIN TEL ELDEN KAYMAKAMLIKLAR VE VALİLİKLER VASITASIYLA GÖNDERİLMESİ SAĞLANIYOR.

HANGİ KURUM YARDIM TOPLARSA TOPLASIN MUTLAKA YARDIMLARIN KAYMAKAMLIK VE VALİLİKLER VEYA AFAT TARAFINDAN BÖLGELERE ULAŞTIRILMASI İSTENİYOR.

NİKSAR DAN İLK GÜN 2 TIR SU, 2 TIR GIDA VE GİYECEK MALZEMELERİ GÖNDERİLDİĞİ, DAHA SONRAKİ GÜNLERDE 6 TIR SU 4 KAMYON, 2 TIR 2 PİKAP İLE GIDA ÜRÜNLERİ KIŞLIK GİYECEKLER, ISITICILAR VE ODUN GÖNDERİLDİĞİ, MUSTAFA GÖR İSİMLİ ŞAHIS KENDİ İMKANLARI İLE BİR İŞ MAKİNASI BİR KAMYON VE GÜRÇEŞME BELEDİYESİNE AİT BİR KEPÇEYİ DEPREM BÖLGESİN GÖNDERMİŞTİR. NİKSAR BELEDİYESİ İKİ İŞ MAKİNASI, İKİ İTFAİYE ARACINIDA DEPREM BÖLGESİNE GÖNDERMİŞ SIKINTILARIN KISA ZAMANDA GİDERİLMESİNE KATKI SAĞLAMIŞ OLACAKLAR.

AYRICA HAYIR SEVER İŞ İNSANLARI 2 KONTEYNIR, 1 WC VE DUŞA KABİN, JENERATÖR, ELEKTRİKK MALZEMELERİ, BENZİN, ÇOK SAYIDA ÇOCUK VE BÜYÜKLER İÇİN  ÇİZME, BOT, ÇOCUKLAR, GENÇLER VE BÜYÜKLER İÇİN PARKE MONT, ÇEŞİTLİ GIDA ÜRÜNLERİ, SU, TEMİZLİK MALZEMELERİ VE EKMEK 1 TIR VE 1 KAMYON İLE GÖNDERMİŞLER.

GÖNDERİLEN YARDIMLARIN İLGİLİ BÖLGELERE ULAŞTIĞINI TESPİT EDİLMİŞTİR, HAYIR SEVER HALKIN YARDIMLARI DEVAM ETMEKTEDİR.