Niksar’da Yeni Dönem: Semih Tepebaşı Görevi Devraldı!

31 Mart 2024 Mahalli ve Yerel İdareler seçimi kapsamında AK Parti’den Niksar Belediye Başkanı seçilen Semih Tepebaşı, bugün düzenlenen törenle Niksar Belediye Başkanlığı görevini devraldı.

31 Mart 2024 Mahalli

Niksar Belediye Başkanlığına seçine Semih Tepebaşı bugün düzenlenen devir teslim töreni ile görevi devraldı. Törene, Niksarlılar, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları katıldı.  Törende konuşan Tepebaşı, Niksar için büyük bir değişim ve dönüşüm vadetti.

Başkan Semih Tepebaşı ’31 Mart’ta çok güzel bir seçimi geçirdik. Bizlerle beraber bu seçim yarışında, demokrasi yarışında diğer partilerimizden aday olan büyüklerimizi, kardeşlerimize de çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok medeni ve saygılı bir şekilde büyük bir sükunetle seçimlerimizi tamamladık. Ve Rabbim bizlere nasip etsin Niksar belediye başkanlığını. Değerli mesai arkadaşlarım, yol arkadaşlarım, Niksar’ımıza hizmet edebilmek için inanın sabırsızlanıyorum. Sizlerle birlikte çok daha güzel bir Niksar inşa edeceğiz. Sevgi, saygı, hoşgörü içerisinde. İnanın her şey çok daha fazla güzel olacak. Kim Niksar’ımıza bir çivi çaktıysa Allah ondan razı olsun. Şimdi yeni bir döneme giriyoruz. Niksar için çok büyük bir fırsat var arkadaşlar. Tabii ki siyaseten üzüldüğümüz anlar oldu. Tokat’ımızda birçok ilçemiz ve merkezimizi kaybettik ama Niksar’ımız bu şansı mutlaka değerlenecek arkadaşlar. Niksar şu anda Tokat’ın parlayan yıldızı. Bunu ben söylemiyorum. Bunu milletvekillerimiz, büyüklerimiz söylüyor. Allah’ın izniyle, ayrıştırmadan, birleşerek herkesi kucaklayarak çok güzel bir belediyecilik anlayışıyla Niksar’a hizmet edeceğiz. Artık sizler bizlere emanetsiniz. Niksar için çalışacağız, Niksar için üreteceğiz. Niksar’ı ihya ve inşa için bu fırsatı kaçırmayalım. Allah’ın izniyle önümüzdeki beş yıl boyunca Niksar çok farklı olacak. Tokat’ın parlayan yıldızı Niksar. Ve bu parlayan yıldızı aydınlatacak, daha da parlatacak olan siz benim arkadaşlarım, kardeşlerim dava arkadaşlarım, yol arkadaşlarım. Allah’ın izniyle de bunu hep beraber gerçekleştireceğiz’ ’fidelerine yer verdi.