Niksar’da İçme Suyu Patlağı Sürpriz Değil!

İçme Suyunun Patlamasına “ŞAŞIRMAMAK EN DOĞRU YOL!”

İçme Suyunun Patlamasına "ŞAŞIRMAMAK

Niksar’da YILAN Hikayesine dönen alt yapı çalışmaları güncelliğini koruyor.

Her geçen gün yeni yapılan İçme Suyu borularının patlaması, yeni yapılan sıcak Asvaltın yeniden kesilmesi veya eşilmesine neden oluyor, her gün yeni bir bölgede patlayan sular vatandaşları şaşırtıyor.

Niksar şehir merkezinde İçme Suyu  borularının üzerleri kapatıldıktan sonra çeşitli bölgelerde patlayan İçme suyu boruları yetkililere ders vermediği dikkat çekiyor!

(bu rezalet Yeşil Niksar gazetesi sahibi Cemalettin Bilgin tarafından yetkili Hüseyin Şahin’e iletilmişti!!!)

Irmak yatağından alınan Kafa büyüklüğündeki Çakıllı malzemeler Yeşil Niksar İnternet sitesinde haber yapılmasına rağmen ilk anda geçici tedbirler alan ancak şehrin her bölgesinde Çakıl TAŞLI malzemelerle İçme Suyu Borularının etrafını kapatma sonrasında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada şehir merkezinde içme Suyu patlaklarının devam edeceğini gösteriyor.

1 Mart 2024 günü akşam saatlerinde Niksar’ın en hareketli ve işlek bölgeleri Meydan Camii bölgesinde Suyun patlaması halkı şaşkınlığa sevk ederken, sosyal medyadan resimleri yayınlayan pek çok kişi ilginç bir yorumlar yapmaya başlamışlar.

Niksar’da ticaret yapan iş insanı Şahin Yeteroğlu yaşanan sıkıntılı Su patlağı sonrasında yaptığı ilginç yorum bir gerçeği yine ortaya çıkartmış oldu.

Şahin Yeteroğlu; “…Kesinlikle başkanım yaptığınız açıklama da…dediğiniz gibi…Alt yapısı olmayanın üst yapısı olmaz…

…Allah razı olsun yaptığınız alt yapı ile ne kadar övünseniz az olur…

…Gelecek başkana hayırlı olsun Asrın projesi…30 milyon Euronun üzerinde para harca…sonuç bu olsun…maalesef giden paraya mı üzülürsün yoksa bu milletin yıllardır çektiği eziyetemi üzülürsün…her taraf delik deşik…

…Allah razı olsun yama yapmadığınız yer kalmadı…” sözleri ile dikkat çekti.