NİKSAR SANAYİCİLERİ İSTANBUL FUARINA KATILDI.

Niksar Esnaf ve Sanatkarlar

Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Niksar Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile Niksar’daki sanatkarlar TÜYAP Fuarını ziyaret ettiler.

Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Niksar Ticaret ve Sanayi Odası, Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi ve Niksar Belediyesinin destekleri ile TÜYAP Fuarını ziyaret eden esnaf ev sanatkarlar 2 gün sürecince yeni teknolojileri izleme  imkanı buldular.

Niksar Esnaf ev Sanatkarlarından oluşan 60 kişilik grup iki gün süresince gerçekleşen fuardaki teknolojileri ziyaret ettikten sonra yeni çıkan ürünleri işletmelerine alarak Niksar halkına daha güzel hizmetler yapmayı planladıkları dikkat çekti.

Niksar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Niksar Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri gerçekleşen ziyaretten dolayı şunları ifade ettiler; her yıl açılan teknoloji fuarlarını takip ediyoruz, üyelerimizden gelen talepleri değerlendiriyor ve yeni teknolojilerin esnafımıza kazandırılması için çalışmalar yapıyoruz bu çalışmalarımız ve işbirliğimiz sürekli devam edecektir.” dediler.