NİKSAR MASSEY FERGUSON BAYİİ İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Niksar MASSEY FERGUSON bayii

Niksar MASSEY FERGUSON bayii Özsayınlar Ticaret hizmet verdiği müşterilerine iftar yemeği ikram etti.

Niksar MASSEY FERGUSON bayii Özsayınlar Ticaret yarım asırlık ticaretinde MASSEY FERGUSON servisi ve bayiliği hizmeti vermiş, bölgede en çok ilgi gören işletme olarak dikkat çekmektedir.

Niksar MASSEY FERGUSON bayii Özsayınlar ticaret satış yaptığı çiftçilere ve ticaret sahibi insanları davet ederek iftar sonrasında müşterilerine sürprizler yaparak bir birinden ilginç tiyatro oyununun sergilenmesini sağladılar.

Niksar MASSEY FERGUSON bayii Özsayınlar ticaret sahiplerinden Burhan Özsayın aile büyüğü olarak misafirleri karşıladı, işletmenin diğer yetkilileri Uğur Özsayın, Akif Özsayın, Murat Özsayın ve Uğur Savaş satış temsilcisi misafirleri kapıda karşılayarak hoş geldiniz dileklerini ilettiler.

Niksar MASSEY FERGUSON bayii Özsayınlar ticaretin iftar yemeğine MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin’de iştirak ederek Özsayın ailesine başarılar diledi.

Niksar’ın en köklü ailesinin MASSEY FERGUSON bayiliğini yapması ve müşterilerine en sağlıklı hizmeti vermesi davete katılan misafirler tarafından dile getirildiği görüldü.

Niksar MASSEY FERGUSON bayii Özsayınlar ticaret sahiplerinden aile büyüğü Burhan Özsayın, Salih ve Mehmet Özsayın kardeşler davete katılan misafirlerle tek tek ilgilendiler, müşteri ve misafirlerle birlikte iftar açtılar.

Niksar MASSEY FERGUSON bayii Özsayınlar ticaretin iftar yemeğine katılan sanatçılar misafirlerine bol eğlenceli bir gece yaşattılar.

Geceye katılan misafirler ve müşteriler gerçekleşen davetten dolayı Özsayın ailesine teşekkür ederek ayrıldılar.