NİKSAR KENT KONSEYİ SEÇİMİ YAPILDI

NİKSAR KENT KONSEYİ seçimi

NİKSAR KENT KONSEYİ seçimi Niksar Belediyesi Düğün salonunda gerçekleşti.

NİKSAR KENT KONSEYİ seçimine Niksar belediye başkan yardımcısı Metin Kayayurt ve Niksar’daki STK başkan ve temsilcileri, mahalle muhtarları katıldı.

NİKSAR KENT KONSEYİ seçimleri başkan ve yürütme kurulu seçimleri için Divan başkanlığına Av. Şeyma Öztürk, katip üyeliklere Celal Şahin, Yüksel Ertuğral oy birliği ile seçildiler.

NİKSAR KENT KONSEYİ seçimi için Niksar Belediye başkan yardımcısı Metin Kayayurt seçimlere katılan STK temsilcilere katılımlarından dolayı teşekkür etti, daha sonra Divan tarafından NİKSAR KENT KONSEYİ başkanlığı için aday olanların dilekçeleri istendi.

NİKSAR KENT KONSEYİ başkanlığı için tek aday olarak Salih Güler aday olduğunu beyan etti bunun üzerine NİKSAR KENT KONSEYİ  başkan adayı Salih Güler bir selamlama konuşması yaptı, STK temsilcilerine teşekkür ettikten sonra seçimlere geçildi.

NİKSAR KENT KONSEYİ başkanı olarak Salih Güler seçildi, yönetim kuruluna; Erkan Emektar, Sabri Ergin, Çetin Kaya, Taşkın Korkmaz, Dursun Kesici, Ali Öztürk,  Remzi Gökçe, Mehmet Ağcayazı,  Mustafa Çakmak, Kadir Tapar, Bayram Kılıçın seçildiler.

NİKSAR KENT KONSEYİ seçimleri gerçekleştikten sonra, oylama yapıldı, oylamada sayım gerçekleştikten sonra genel kurul sona erdi.

NİKSAR KENT KONSEYİ seçimleri için divana seçilen divan başkanı kendilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ettiler ve seçim son buldu.