NİKSAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI SEÇİMİNDE HEYECAN

NİKSAR ESNAF VE SANATKARLAR

NİKSAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI SEÇİMLERİ 12 ŞUBAT 2022 TARİHİNDE YAPILACAKTIR.

NİKSAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI SEÇİMLERİNİN 12 Şubat 2022 tarihinde yapılacak olması dolayısı ile Oda seçimlerine katılarak yönetim kurulu başkan ve yönetimlerine seçilmek isteyenler Esnaf ev sanatkarları ziyaret ediyor.

NİKSAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI seçimlerine 3  aday listenin gireceği tahmin edilirken,  oda seçimlerinde iddialı olan Mehmet Hakan Güney ve yönetim kurulu arkadaşları seçim çalışmalarına devam ediyor.

NİKSAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI SEÇİMLERİ için Yeşil Niksar Gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret ederek gazete sahibi ve Oda üyesi Cemalettin Bilgin’i yönetim kurulu üyesi Oğuz Selim Buyruk ile ziyaret etti.

Bilgin; “arkadaşlar hayırlı olsun başarılar dilerim, sanırım 3 liste seçimlere katılacağı görülüyor, seçimlerin  heyecanlı olması bekleniyor, kimin listesi halkın taktirini kazanırsa seçimleri o kazanacağını düşünüyorum, ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum, başarılar dilerim” dedi.

NİKSAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI seçimlerine katılacak olan Mehmet Hakan Güney esnaf ziyaretlerinde duygu ve düşüncelerini dile getirdi; “Cemalettin abi Allah nasip ederse seçimlere güzel bir arkadaş grubu ile katılacağız, iyi bir ekip çalışması yapıyoruz, üyelerimizin  dertlerini dinliyoruz, seçimlerin olması çok önemli her üyemizi  ziyaret ediyoruz, tabiki seçimlerden sonra  yine üyelerimizi ziyaretlere devam edeceğiz, her üyemizin sıkıntısını paylaşacağız, taktir değerli üyelerimizindir artık, bu vesile ile bütün üyelerimizin  ve insanlarımızın 2022 yılını kutluyoruz, Allah sağlıklı günler nasip etsin.

NİKSAR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI SEÇİMLERİNE katılacak olan Mehmet Hakan Güney oda seçimlerine aşağıdaki liste ile girmesi kesinleşmiş olarak ifade edilmiştir.

 

NİKSAR ESNAF SANATKÂRLAR ODASI YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Mehmet Hakan GÜNEY

Oğuz Salim BUYRUK

Hasan BENDUYLU

Muharrem BEKAR

Samet BAYSARI

Recep KEZER

Volkan ERSİN

Nazif TAŞDELEN

Servet ÇAKIR

DENETİM

Serkan YURT

Ahmet ELMALI

Duygu ERENSAYIN’dan oluşmaktadır.