NİKSAR BELEDİYESİNİ BATIRACAK SU ALT YAPI MALZEMESİ!!!

Niksar Belediyesi Alt Yapı

Niksar Belediyesi Alt Yapı çalışması için çok önemli bir projeyi hayat geçmesi için çalışmalar yapmış ve 22 milyon AVRO luk bir proje ile Niksar’ın İçme Suyu şebekesi yenilenmeye başlanmıştı.

İçme Suyu projesinin ilk mimarı eski belediye başkanı İdris Şahin’dir, Projenin hayat bulmasını sağlayan Belediye Başkanı Özdilek Özcan’dır.

Niksar içme Suyu şebekesinin yenilenmesi için çektiği “çileli günler son bulacak derken, proje şayet üstün körü yapılırsa bundan sonraki seneler Niksar Belediyesini ciddi boyutta ekonomik sıkıntılar yaratması kaçınılmaz olacak, Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın büyük emeklerle projenin hayat bulması için yaptığı gayretlerde boşa çıkmış olacaktır.

Niksar’da Su şebekesinin alt yapı çalışmaları içinde Su Borularının döşenmesi sırasında Irmak yatağından alınan ÇAKILLI MALZEME Su Borularını korumak amaçlı döşenmeye başladığın görülüyor, şehrin her tarafında böyle malzeme ile Su Boruları kapatıldığında Su Borularının 1 sene sonra yol tam olarak oturduğunda, Boruların patlamaması mümkün olmayacaktır.

Niksar Belediyesi ciddi ekonomik kayıplara uğrayacak, Niksar halkına patlaması muhtemel olan su şebekesinden dolayı mağduriyet yaşayacaktır!

AK Parti Hükümeti alt yapı çalışmaları için ciddi imkanlar sunarken, bu imkanların zayi edilmesini kimse kabul etmemelidir.

Niksar içme Suyu Şebekesine ciddi paralar harcanırken projenin sıkıntılı yapılması asla kabul edilemez.

(Haber Merkezi)