Niksar Belediye Başkanı Semih Tepebaşı İlk Mesajını Yayınladı

AK Parti Niksar Belediye

AK Parti Niksar Belediye Başkanı Semih Tepebaşı gerçekleşen Belediye Başkanlığı seçiminden sonra ilk Teşekkür mesajını yayınladı.

Sevgi Niksarlılar;
Tüm ülkemizde olduğu gibi, şehrimizde de yerel seçimleri geride bıraktık.
Hemşerilerimiz sandığa giderek, önümüzdeki 5 yıl için yerel yöneticilerini seçti. Halkımızın teveccühü ve tercihiyle beraber, Niksar Belediye Başkanlığı için büyük bir destek almaktan dolayı onur ve heyecan duyuyorum.
Halkımızın bize olan güvenini ve teveccühünü boşa çıkarmamak için her zamankinden daha çok gayret ederek, ilçemizi daha ileri taşımak adına daha büyük özveri ile tüm projelerimizi biran önce gerçekleştirmek için, inanan ve bu emaneti teslim eden, bize oy veren, oy vermeyen tüm hemşerilerimiz için daha çok çalışacağız.
Daha önce söz verdiğim gibi, Niksar’ı birlikte yöneteceğiz. Gerçek bir kent olma yönünde hızlıca ilerleyecek ve hayalini kurduğumuz marka şehir NİKSAR’a kavuşacağız. Görevin ağırlığının ve ehemmiyetinin bilincindeyiz. Çıktığımız bu kutlu yolda bize desteklerini esirgemeyen, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, değerli milletvekillerimize, Ak Parti Tokat İl Başkanımıza, Niksar İlçe Başkanımıza, teşkilatlarımız bünyesinde görev alan yönetim kurullarımıza, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza çok teşekkür ediyorum. Ayrıca seçimlere bu şehrin imarına dokunmak için yarış halinde girdiğimiz diğer tüm parti adaylarına da canı gönülden teşekkür ediyorum.
SEMİH TEPEBAŞI
NİKSAR BELEDİYE BAŞKANI