Niksar AK Parti ilçe başkanlığı Bayramlaşma gerçekleştirdi.

Niksar AK Parti ilçe başkanlığı Ramazan Bayramı kutlamasını Parti ilçe başkanlığı yanındaki Leylekli Köprü yanındaki Cumhuriyet Çay bahçesinde gerçekleştirdi.

Niksar AK Parti ilçe başkanlığı Ramazan Bayramı kutlamasında AK Parti Tokat Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Av. Yusuf Beyazıt, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti il yönetim kurulu üyeleri, Niksar belediye Başkanı Özdilek Özcan, Başçiftlik belediye başkanı Murat Tuncel, Niksar ve Başçiftlik  ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Niksar AK Parti ilçe başkanlığı Ramazan Bayramı kutlamasını gerçekleştiren ilçe başkanı Semih Tepebaşı, misafirlere teşekkür etti, Tepebaşı; “saygıdeğer  başkanlarım ve kıymetli hemşerilerimiz, hepinizin Ramazan bayramlarını şahsı ve Yönetim kurulu üyelerim adına kutlarız” diyerek duygu ve düşüncelerini kısa olarak dile getirdi. Daha sonra Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl başkan yardımcısı ve Tokat Milletvekili TBMM Anayasa Komisyonu başkanı Av. Yusuf Beyazıt halkın ve partililerin bayramları ı kutladılar, konuşmalardan sonra bayramlaşmak üzere Beyazıt ve beraberindeki heyet birlikte Başçiftlik ilçesine ve daha sonra Reşadiye ilçelerindeki bayramlaşmaya katılmak üzere Niksar’dan ayrıldılar.

 

Niksar AK Parti ilçe başkanı Semih Tepebaşı’nın konuşması