Nezaket Ziyareti

NEZAKET Ziyaretinde bulundular. Niksar

NEZAKET Ziyaretinde bulundular.

Niksar Nedim Karataş Yaşı Bakım Evi sahibi eski İl Genel Meclisi üyesi Sadullah Karataş ve Yurt Optik sahibi Serkan Yurt,  Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin’i ziyaret ettiler.

Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bilgin’in Doğum günü dolayısıyla nezaket ziyaretinde bulunan Karataş ve Yurt Bilgin’e; “abi doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı yıllar dilerim” dediler.

Bilgin; Sadullah başkan bu nezaket sana yakışıyor, Serkan kardeşim de bu güzel anları unutmayanlardan genç kardeşimiz, ayaklarınıza sağlık, gerçekten çok anlamlı ziyaret, hayat devam ediyor, bu güzel anımızı  bizlerle paylaştığınız için bir kez daha teşekkür ederim, sağ olun” dedi.

Karataş; “abi nice sağlıklı yaşlara, Allah sağlıklı ömürler versin” dedi.

Yurt; Cemalettin abi yaş ilerliyor ama maşallah yaşlanmıyor, her geçen gün daha gençleşiyor Allah nazardan saklasın” diyerek güzel düşüncelerini paylaştılar.

Karataş; “Serkan kardeşim toplumda şu kanaat vardır, insan sağlığında pek kıymeti bilinmez, insan ölünce ne gariptirki kıymete biner, Cemalettin abi de böyle sağlığında kıymeti bilinmeyenlerden, Allah kendisinden razı olsun, biz onun bu memlekete olan katkılarını desteklerini biliyoruz, Allah sağlıklı ömürler versin” dedi.

Karataş ve Yurt güzel sohbetlerden sonra gazeteden ayrıldılar.