NE DEMİŞLER? Kahpeliğe Dağlar Dayanmaz!

Su Uyur, Düşman Uyumazmış!!!

Su Uyur, Düşman Uyumazmış!!!

Anadolu’nun bir köşesinde mütevazi hayat yaşayan bizler, yani Yeşil Niksar gazetesi www.yesilniksar.com İnternet sitesi ve her gün yayın hayatına devam eden Yörenin Sesi Canik gazeteleri son günlerde ciddi saldırıya uğramaya başladı.

Anadolu’nun bir köşesinde hayat mücadelesi veren 57 yıllık yayın hayatı olan www.yesilniksar.com İnternet sitesi ve gazetemiz, vatan, millet aşkı ile yayın yapmaktadır.

Bugüne kadar çok saldırılar yapıldı, çok mağduriyet yaşadık, sitemiz daha önceki yıllarda saldırıya uğrasa da, kısa zamanda çözüm bulur normal yayın hayatına devam ederken, saldırı öncesinde yapılan bütün haberler tabi ki yok olurdu!

İnternet sitemiz daha önce Yeşil Niksar gazetesinin normal yayın akışı içinde haberleri okuyucularımıza iletirdik, son 8 aylık dönemde ise, Devletimizin İnternet siteleri üzerindeki kontrol etme düşüncesi ve Basın İlan Kurumunun yeni çıkartılan yasa ile Devlet ve Özel kuruluşlarının mal satışları ve mal alımları ilanlarının internet sitelerinde yayınlanma şartı kapsamında bizlerde www.yesilniksar.com İnternet sitemiz bu kapsam içinde yerini aldı, bizlere verilen süre içinde şartları yerine getirdik ve 8 aydır Basın İlan Kurumunun kontrolünde resmi ve özel ilanlarını yayınlamaya başladık.

Bizler Anadolu’nun bir köşesinde milletimize ve devletimize hizmet etme şuuru ile çalışma yaparken son zamanlarda www.yesilniksar.com İnternet sitemize saldırılar başlamış bizlerde teknik ekiplerin sayesinde saldırılar bertaraf edebilmeye çalışılmıştır. Ancak Çarşamba günü başlayan çeşitli saldırılar, sitenin kontrol edilemez noktaya gelmesi, ve Perşembe günü nerede ise tam ANLAMI ile saldırının doruk noktaya ulaşması olmalı ki, artık siteye ulaşmak ve haber okumak bile mümkün olmadı!

Teknik ekibimizden Allah razı olsun, yapılan saldırıları bertaraf etmek için yoğun gayret sarf ediyorlar, mutlaka bir çözüm bulunacaktır!

Bu zaman diliminde saygıdeğer okuyucularımızdan yayın kesintisinden dolayı çok çok özür dileriz!

Bir haber sitesinin ve resmi ilan yayınlanan bir sitenin ve de Anadolu’nun bir köşesinde yayın yapan ve 11 insanın emek verdiği, çalıştığı bir İnternet sitesinin bu kadar saldırıya maruz kalması anlaşılır gibi değil!

Birileri kendilerince haklı olabilir, kahpeliği meslek seçmiş olabilir, bizlerin başarısını çekemeye bilir, bizlere ciddi ekonomik sıkıntılar yaratabilir ama, asla yıldıramaz, asla pes ettiremez!

Bizler yaşanan sıkıntıdan dolayı ilgili kurumlar tarafından ciddi cezalara çarptırılabiliniriz ama, ayağa kalkıp kaldığımız yerden yolumuza devam edeceğiz.

Bölgenin en  ciddi, en çok okunan ve en çok ilgi gösterilen www.yesilniksar.com İnternet sitesindeki, yetkili ve sorumlu olarak, her ne kadar yol arkadaşımız, çalışanımız ve saygıdeğer okuyucularımız var ise hepinizden Allah razı olsun.

İlk VURGUNU atlattık, yolumuza devam ediyoruz, birileri kısa sürelide olsa sevinmiştir!, hiç önemli değil.

Saygıdeğer okuyucularımızdan  kısa süreli kesintiden dolayı özür dileriz.

 

Cemalettin Bilgin

Yeşil Niksar Gazetesi- www.yesilniksar.com İnternet sitesi

ve

Yörenin Sesi Canik Gazeteleri sahibi