Muhasebe Mesleğinin Dünü, Bugünü ve Geleceği Paneli Düzenlendi

“1-7 Mart Muhasebe Haftası” kapsamında İşletme ve Ekonomi Kulübü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü ile Tokat Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Odası tarafından organize edilen “Muhasebe Mesleğinin Dünü, Bugünü ve Geleceği” konulu panel gerçekleştirildi.

“1-7 Mart Muhasebe Haftası”

TOGÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Şehit Birol Yavuz Konferans Salonunda Düzenlenen panele, Rektör danışmanı Doç. Dr. Yusuf TEMÜR, İİBF Dekanı Prof. Dr. Rüştü YAYAR, Turhal Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ebubekir ALTINTAŞ, Niksar Uygulamalı Bilimler Fakültesi dekanı Prof. Dr. Ahmet GÜVEN, Tokat SMMM Oda Başkanı Mustafa KAYA, öğretim elemanları, muhasebe meslek mensupları ve öğrencilerin katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof Dr. Rüştü YAYAR; konuşmasında muhasebe ve muhasebe mesleğinin ülke ekonomisi açısından değeri ve önemi hakkında bilgiler verdi.

Prof. Dr. Mihriban COŞKUN ARSLAN moderatörlüğünde gerçekleşen panelde Tokat SMMMO Oda Başkanı Mustafa KAYA, Dr. Öğr. Üyesi Ali USLU ve Öğr. Gör. Melih SAĞIROĞLU panelist olarak yer aldı. Panelistler, muhasebe ve muhasebe mesleğinin dünü, bugünü ve geleceği hakkında bilgiler verdiler ve soruları cevaplandırdılar. “Muhasebe Mesleğinin Dünü, Bugünü ve Geleceği” paneli teşekkür belgesi takdimi ve İşletme ve Ekonomi Kulübü’ne teşekkür ile son buldu.