MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI MUHARREM İNCE TOKAT ZİYARETİ 5 KASIM 2021 CUMA GÜNÜ TOKAT’A GELEREK İL BAŞKANLIĞI VE STK’ LARLA TOPLANTILAR YAPACAK.

MEMLEKET PARTİSİ İL BAŞKANI DURSUN BAYRAM MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI MUHARREM İNCE İLE İLGİLİ TOKAT PROGRAMI HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİ DİLE GETİRDİ, YEŞİL NİKSAR GAZETESİ VE YÖRENİN SESİ CANİK GAZETELERİ SAHİBİ CEMALETTİN BİLGİN’E BİLGİ VERDİ.

5 KASIM 2021 GÜNÜ ZİLE İLÇESİNDEN TOKAT’A GİRİŞ YAPARAK ZİLE ZİYARETİ, OTOBÜSLE HALKI SELAMLAMAK, TOKAT BAROSUNDA HUKUKÇULARLA SOHBET, SAAT 18.30 DA NİKSAR’A GİRİŞ, 19.30 DA NİKSAR AYVAZ PARK OTEL GİRİŞİ YEMEK VE STKLARLA TOPLANTI.

MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI MUHARREM İNCE’NİN 6 KASIM 2021 CUMARTESİ PROGRAMI. SAAT 09.30 DA AYVAZ PARK OTEL ÇIKIŞI, NİKSAR ŞEHİR MERKEZİNE GİRİŞ, KEŞFİ MEYDANINA KADAR OTOBÜSLE HALKI SELAMLAMAK, KEŞFİ MEYDANINDAN YÜRÜYEREK HALKI SELAMLAMAK, ARASTA ÇARŞISINA GİRİŞ, HALKLA SOHBET, LEYLEKLİ KÖPRÜ ÜZERİNDEN YÜRÜYEREK TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET, STK LARLA TOPLANTI, DEVAMINDA YÜRÜYEREK BENGİLER CADDESİNDEN HALKI SELAMLAYARAK NİKSAR İLÇE BİNASININ AÇILIŞI, KISA NİKSAR GÜNDEMİ DEĞERLENDİRMESİ, SAAT 12’DE  NİKSAR’DAN HAREKET.