MUĞLA,İZMİR,ANKARA,ERZİNCAN VE TOKAT’A ÇOK ACİL UYARI

Yol Durumu ve Kapalı Yollar Bülteni

Yol Durumu ve Kapalı
11.06.2024
1             Kuzey Marmara Otoyolu Sevindikli-İzmit kuzey kavşakları arası İstanbul-Ankara istikametinde yol bakım onarım çalışmaları nedeniyle bant aktarımı yapılacaktır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

2             Ankara-Niğde Otoyolunun 217-218.km.leri arasında bakım onarım çalışmaları nedeniyle Niğde istikametinde 3 şeritli yolun soldan 2 şeridi kapatılarak ulaşım tek şeritten kontrollü olarak verilecektir.

3             İzmir-Çeşme otoyolunun 5-6.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Çeşme istikameti Sağ ve emniyet şerit trafiğe kapatılmış olup trafik akışı diğer şeritten sağlanacaktır.

4             İzmir-Çeşme otoyolunun 5-6.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Çeşme istikameti Sağ ve emniyet şerit trafiğe kapatılmış olup trafik akışı diğer şeritten sağlanacaktır.

5             Polatlı-Yunak yolunun 44-54.km.leri arasında asfalt sathi kaplama yenileme çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.

6             Büyükçekmece-Tayakadın-Hasdal yolunun muhtelif kesimlerinde fiber optik kablo haberleşme altyapı çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

7             Muğla-Denizli yolunun 39-44.km.leri arasında yol yapım ve üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

8             İliç-Kemaliye-Arapgir yolunun 36-37.km.leri arasında Kemaliye-Dutluca Tünel bağlantı yolları ve Kemaliye-Kozlupınar Viyadüğü arası tünel ikinci işleri çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.

9             Çekerek-Sorgun yolunun 34-35.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

10           Kars-Digor-Iğdır yolunun 0-1 km leri arasında yol bakım onarım çalışmaları nedeniyle trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.