MİLLETVEKİLİ ZENGİN, AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ SEÇİLDİ

AK Parti Tokat Milletvekili

AK Parti Tokat Milletvekili Özlem Zengin yeni dönemde AK Parti Grup Başkanvekili oldu.

            AK Parti’de yeni dönemde Grup Başkanı, Meclis Başkanvekili ve Grup Başkanvekilleri belli oldu. AK Parti Grup Başkanvekilliğine Tokat Milletvekili Özlem Zengin’in yanı sıra Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, İstanbul Milletvekili Mehmet Muş, Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan seçildi.

            Tokat Milletvekili Özlem Zengin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Parti Grubumuz tarafından Milletvekillerimiz Mehmet Muş, Bülent Turan, Cahit Özkan, Emin Akbaşoğlu ile birlikte Grup Başkanvekili olarak görevlendirildik. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Grubumuza teşekkür eder, yeni Meclis döneminin memleketimiz için hayırlara vesile olmasını dilerim.” ifadelerini kullandı.

            Milletvekili Zengin’in AK Parti Grup Başkanvekilliğine seçilmesi Tokat’ta memnuniyetle karşılandı. AK Parti İl Başkanı Metin Polat’ın yanı sıra partililer ve vatandaşlar AK Parti Grup Başkanvekilliğine seçilen Tokat Milletvekili Özlem Zengin’i tebrik etti. AK Parti Tokat İl Başkanlığından yapılan açıklamada, “Bu onurlu görevlerin başta Milletvekilimiz Özlem Zengin olmak üzere tüm milletvekillerimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.” denildi.