MHP’YE SÜRPRİZ ADAY

24 Haziran 2018 tarihinde


24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği  seçimlerinde Tokat Milletvekili adaylığı için Niksar’dan sürpriz bir aday MHP Tokat İl Başkanlığına müracaat etti.

25 Haziran seçimlerinin zorlu sürecinde partilerde yeni yüzlerin ortaya çıkması seçimlerdeki heyecanı arttırdığı dikkat çekiyor.

MHP Tokat Milletvekili aday adaylığı için Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin “24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde bende varım” dedi.

Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin Niksar’da ve Tokat’ta çeşitli firmalarda kontrol mühendisi olarak görev yaptı, 1984 doğumlu Bilgin Elektrik üretimleri ve teknolojileri konusunda çeşitli projelerde çalışmalar yapmaktadır, bir taraftan teknoloji üretimlerini ortaklığı bulunduğu şirket olan TEKNO Park’ta yürütürken diğer taraftan, kariyer  çalışmalarına Kayseri Üniversitesinde Doktorasına devam etmektedir.

Yüksek Makine Mühendisi olan 1984 doğumlu Serhat Bilgin ülkenin kalkınmasına katkı sağlayacak teknolojik çalışmalarına devam ederken, büyük Türkiye sevdasına sahip olan Milliyetçi Hareket Partisinden Tokat Milletvekilliği için Milletvekili aday adaylığına müracaat etmiştir.

Bilgin’in MHP den aday olacağını açıklaması ile birlikte Niksar ‘da büyük heyecan yarattığı ve

MHP İlçe Başkanlığında sevinçle karşılanmıştır.

Bilgin’in aday adaylığının açıklanması  sonucu MHP Niksar İlçe Başkanı Dursun Yılmaz ve yönetim kurulu üyesi Alpay Yavuz, Bilgin ile birlikte MHP Tokat İl Başkanlığına giderek İl Başkanı Onur Çalışkan’a aday başvurusu konusundaki düşüncelerini paylaşmışlardır, İl Başkanlığında yapılan kısa değerlendirmelerden sonra İl Başkanı Onur Çalışkan; “Partimiz adına mutlu olduk, partimize genç kardeşlerimizin aday adaylığı müracaatından gurur duyduk pırıl pırıl insanlarımızın partimize müracaat etmesi seçimlere MHP’nin damga vuracağının göstergesidir, kardeşimize hoş geldin diyoruz kutlu yolculukta başarılar diliyoruz” dedi.

MHP ilçe başkanı Dursun Yılmaz  ve yönetim kurulu üyesi Alpay Yavuz MHP Tokat il başkanlığındaki görüşmeden sonra Ankara’ya resmi müracaat formunu doldurmak üzere hareket ettiler.