MHP’YE HALK DESTEĞİ BÜYÜYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Niksar

Milliyetçi Hareket Partisi Niksar ilçe teşkilatı ve MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin seçim çalışmalarına devam ediyor.

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin okulların tatil olması dolayısı ile Niksar’daki tüm okullarda seminer çalışması yapan eğitimcileri ziyaret ederek eğitimcilerle tanışma ve sohbet yapma imkanı buldu, Bilgin; “değerli öğretmenlerimiz bizleri kabul ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim, fazla zamanınızı almadan kısa olarak çalışmalarımız hakkında bilgi vermek isterim, sizlerin de bildiği gibi 24 Haziran 2018 tarihinde Cumhurbaşkanlığı seçimi ve milletvekili seçimleri yapılacaktır, bunları sizler zaten biliyorsunuz, bizler MHP olarak Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır, Cumhurbaşkanı adayını ilk açıklayan siyasi parti lideri genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli beydir, Cumhurbaşkanlığında sayın Recep Tayyip Erdoğanı, Milletvekili seçiminde ise Milliyetçi Hareket Partisini desteklemenizi bekliyoruz, MHP nin genç kadrolarına sahip çıkmanızı, desteklemenizi bekliyoruz, bir eğitim yılını tamamladınız, hayırlı tatiller dilerim, yeni eğitim yılında buluşmak üzere hepinize sağlıklı, mutlu huzurlu günler dilerim, bizlere zaman ayırıp dinleme nezaketinde bulunduğunuz için tekrardan teşekkür ederim, sağlıcakla kalınız” diyerek konuşmasını tamamladı.

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin Niksar’da tüm eğitim kurumlarını ziyaret ederek eğitimcileri seçim öncesinde ziyaret yapmış oldu.

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin’in çalışma arkadaşları ile yaptığı ziyaretler çok verimli geçtiği dikkat çekti, genç bir adayı karşılarında gören eğitimciler Bilgin’e başarılar dilediler.

MHP Tokat Milletvekili adayı Makine Yüksek Mühendisi Serhat Bilgin gündüzleri eğitim kurumları ve bazı resmi kurumları ziyaret ettikten sonra akşam iftarın akabinde köyleri ziyaret ettiler, Teravih namazı öncesinde ve sonrasında ziyaretler köylerde devam etti, gecenin ilerleyen saatlerinde şehir merkezine gelerek açık olan Kahvehaneleri ziyaret ederek halkla kısa sohbetler gerçekleşti.

24 Haziran seçimlerine az zaman kalmışken MHP seçim çalışmalarını yürüten ekiplere halkın büyük ilgisi dikkat çekti, halkın büyük çoğunluğu şu sözleri ifade etmekten geri durmadı; “Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğana oyumuz, Milletvekili seçiminde HP ye oy vereceğiz, MHP nin genç kadrosu hoşumuza gitti sizlerin bu ülkeye çok güzel hizmetler yapacağınızı inanıyoruz Allah mahcup etmesin başarılar dileriz yolunuz açık olsun” diyerek çok önemli mesajlar verdiler.

MHP Niksar ilçe teşkilatının seçim çalışmalarına konuşmacı olarak tarihçi, yazar, hatip Atalay Karahan da eşlik ederek zaman zaman halka hitap etti.

MHP seçim çalışmalarına destek veren Atalay Karahan rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun cezaevi arkadaşı olması halk tarafından dikkatli izlenmesine ve yaptığı konuşmalar sonrasında halkın alkışlarla kendisini desteklediği görüldü.

MHP Niksar ilçe teşkilatı seçimlerine konuşmacı olarak katılan iş adamı Hayati Sevinç’te katılarak seçim çalışmalarını sürdürdü.

MHP seçim çalışmalarına katılan konuşmacılar, Cumhur İttifakının önemini belirtirken, Milletvekili seçimlerinde Milliyetçi hareket Partisinin genç, dinamik ve güçlü kadrolarına destek vermesi istendi, seçim çalışmaları bayram süresince ve sonrasında ara vermeden devam edeceği ifade edildi.